I. CFHr susret, izlet u Vrbovsko (14. svibnja 2011.)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

deda

New member
Re: CFHr izlet u Vrbovsko (14. svibnja 2011.)

Ajde,dosta čakulanja,sutra nas očekuju veliki napori,nemojte mi tamo kunjat.Treba se odmorit i poći spat.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: CFHr izlet u Vrbovsko (14. svibnja 2011.)

Deda,kaj ti misliš da smo mi piceki,pa bumo išli u pol 11 spat ?? :D

Drugari, srećan put i lepo se provedite! :)
Fala Zmixi...baš mi je žal kaj nemreš dojti :(
 

Zmix

New member
Re: CFHr izlet u Vrbovsko (14. svibnja 2011.)

Pa ćeš napisati da si to ustvari ti na slikama kao što si slikao Primošten a napisao Vodice. ROFL
 

ExOduS442xb

Racing
Re: Citro druženja i susreti !!!

Ja otpadam, riknio mi auto. Jbo ga Andre Citroen.

I to bas pred put sutra. Sve žive sam sam zvao, na kraju dosao cimer po mene i nismo imali špagu pa je otišao na pumpu po špagu za vuču. Jbm mmu, ne mogu prokleto vjerovat, veselio sam se putu sutra. Ja krenio natočit gorivo i rikne mi na uzbrdici. Ako ima netko iz Rijeke da se kuzi a ide sutra pa prije puta da mi dodje pomoc malo, ja nisam siguran ni u cemu je problem još.

Auto mi je poceo trzat, kao da se guši, nekako sam bio u zaletu pa sam uspio stat na stanici za bus. Siguran sam da je karburator, ali ne znam što. Mozda dizna a mozda nesto drugo. Trza i vise nece upalit, tj. upali samo kad upumpam gorivo stiskanjem gas papučice ali kad to potroši ugasi se.

Sreća moja pa hidraulika radi i mehanički, ubacio u 2 pa u 3 brzinu, šlepa me prijatelj, auto se digne, proradio servo, kočnice, huh.

Žao mi je ljudi, ovo je prvi put da sam trebao ici na neki skup Citroena. Prokleti Petak 13, i još mi danas rikne osigurac u stanu vamo pa nema 1 faza.

:(
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: CFHr izlet u Vrbovsko (14. svibnja 2011.)

Uh..baš mi je žao..ako riješiš problem,znaš di ćeš nas naći ;)
 

deda

New member
Re: CFHr izlet u Vrbovsko (14. svibnja 2011.)

Mi stigli kući,malo nas je prala kiša putem,ali sve je prošlo ok.Tko nije bio neka mu bude žao i neka pati.
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh