Hyundai Accent 1.3

citronaut

Member
Obavljen je redovni servis na autu prije neki dan i danas sam išao po njega.
Na autu je promijenjeno ulje i filter ulja, filter zraka, filter kabine i zamijenjen je prednji lijevi ležaj kotača.
Auto ima 202570 km i uskoro se montiraju zimske gume i onda sam spreman za zimu.
 

citronaut

Member
Kočnice su mi ovih dana jako cvilile (imale su metalni zvuk) i motor mi je trokirao, nekad i jako.
Auto je išao kod majstora i prešao je 206145 km.
Zamjenjeni su prednji diskovi i prednje disk pločice, svječice i kablovi od svječica.
Sad sve radi kak vurica, kočnice su ni ne čuju a auto jako lijepo ubrzava i pun je snage.
Auto sad ide kak vurica.
 

citronaut

Member
Imao sam problem s motorom, prvo je lagano, a onda sve jače i jače trokirao i slabo je ubrzavao i čule su se eksplozije iz auspuha zbog slabe detonacije, već se brinuo da nije možda otišao i katalizator.
Bio sam kod majstora i na sreću bila je samo bobina koja je zamijenjena i nakon toga auto radi i vuče kao lud.
Sad jer motor ko vurica i već sam lagano prevalio 214000 km.
 

citronaut

Member
Ručna kočnica mi se pokvarila, No sve je riješeno, auto je bio kod majstora i pukla mi je sajla koja je zamijenjena novom. Sad kad sam to riješio auto lijepo ide i trenutno ima 229190 km.
 

citronaut

Member
Obavljen je redovni servis na autu prije neki dan i danas sam išao po njega.
Na autu je promijenjeno ulje i filter ulja, filter zraka, filter kabine i zamijenjene su žarulje srednje konzole.
Auto sad ima 22930 km i sve bi bilo u redu no ne radi mi grijač zadnjeg stakla, to mi je sad jedini problem u vezi auta.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Obavljen je redovni servis na autu prije neki dan i danas sam išao po njega.
Na autu je promijenjeno ulje i filter ulja, filter zraka, filter kabine i zamijenjene su žarulje srednje konzole.
Auto sad ima 22930 km i sve bi bilo u redu no ne radi mi grijač zadnjeg stakla, to mi je sad jedini problem u vezi auta.
Ti accenti "traju vječno". Baš sam na HY forumu našel na ovo. 320tkm i još ide bez intervencija.

accent.jpg
 
Na vrh