Gumice unutrasnjeg malog hladnjaka

Jaskooo

Member
Pozdrav. Procurio antifriz na jednoj od gumica koje spajaju mali hladnjak sa crijevom,oznaceno crvenom. Nigdje ih nema da se kupe pojedinacno. Moze li neka zamjena adekvatna da se ubaci. Na slici je oznaceno sa C, znam da su Fi21mm , ali nisu standardne okrugle,pljosnatog su oblika. Da nabavim gumice moram kupiti ili novi hladnjak ili nova crijeva. Ima li neko kakvo rjesenje20210920_120002.jpg IMG-64ed380a2d67fa6024abfbbe2388c7d9-V.jpg
 

Milosh

Test
Ako je klasična plosnata gumica (ako nema neki komplikovani poprečni presjek), to možeš naći u gvožđarama, auto trgovinama, i u spec. prodavnicama koje drže brtve, ležajeve, i tako to. Da ne pominjem da je možeš i napraviti ako nađeš odgovarajući materijal (npr komad tvrde gume odgovarajuće debljine).
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ja sam stavljao okrugli ring i nasaftao sa Wurthovim brtvilom koje mi je ostalo od sređivanja kartera (znači trpi vrućinu) i držalo je, bar dok je bio C3 kod mene :)
 

Jaskooo

Member
Ja sam stavljao okrugli ring i nasaftao sa Wurthovim brtvilom koje mi je ostalo od sređivanja kartera (znači trpi vrućinu) i držalo je, bar dok je bio C3 kod mene :)
Haha ma da mi je znati koja dimenzija ide tog o ringa da fino utopi, pa bi dalje nesto i zavrsio
Ovako nekako izgledaScreenshot_20210920-203248_OLXba.jpg
 
Posljednje uređivanje:

sir.Oliver

Well-known member
ljudi , da razjasnimo jednu stvar . nikakav " mali hladnjak " . deo se jednostavno zove " radijator " .

drugo , može li mi tko poslati staru brtvu .... u radioni imam veliku kutiju kojekakvih brtvi ... možda ima i ovakva .
 
Na vrh