• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Kupujem Grlo za stražnju maglenku

brezC4

New member
nula bodova i kod auto servisa damir....
i kaže mi čovjek da ga su ga počeli masovno zvati u svezi tog dijela :surprised:

još kakva ideja?
 

vborovic

C5 modifikator
Ne vjerujem u to, sve što vidiš na donjoj slici, po tim stavkama, se mora moći naručiti pojedinačno (eventualno ak je nedostupno jer je stariji auto već, pa nemaju apsolutno svaki dio na lageru više):

slika

Cijena maglenki npr: http://www.onlinecarparts.co.uk/oenumber/6350v0.html

EDIT: Fali mi slika sa ožičenja da ga iskopam, trebale bi biti prikazane sve kopče, konektori i sl na cijelom tom razvodu, to se obično nalazi pod rezervnim dijelovima

ebay - 0 bodova. ima par prodavača koji prodaju, nema dostave do nas
Pretpostavljam da si na ove naletio, ne?

 

brezC4

New member
zvao sam još prije ovlašteni pa mi je frajer rekao da je skupo i neisplativo to kupovati novo (kaže skoro 3000kn košta ožičenje) a izgleda ovako



onlinepart je samo maglenka, bez ožičenja. a ovaj sa ebaya je taj, ali nema dostave.

sad sam u pat poziciji i dalje :)
 

vborovic

C5 modifikator
Znam za taj dijagram, nisam na njega mislio, postoji dio rezervni dijelovi, gdje možeš vidjeti svaki konektor, spojnicu i sl, nisam dugo koristio, pa ga još nisam uspio naći ... ožičenje naravno da nema smisla kupovati (čak i rabljeno da ga nađeš)
 
Na vrh