Gdje uzeti žaruljice?

Runner

Member
Svašta sam isprobavao, sve fotografije koje napravim (i u savršenim uvjetima i u noćnim uvjetima) ispadnu poprilično loše...

Uglavnom, fotke svjetala ću postaviti prvom prilikom kad se dokopam auta i nečeg što nije Sony :)
 

Runner

Member
Imam 6.0.1. da... Ne znam što se dogodi, šta god da namjestim fotografije su jednostavno puno lošije nego one koje sam fotkao kad je bio nov...
Znam da ne bi trebalo imati veze, no eto nakon što je prešao otprilike godinu i pol starosti tako nešto se počelo događati :D
 

Cutac

Prèkaroš
Jesi probao software repair preko Xperia companiona?
Ako imaš garanciju, pošalji da ti zamijene kameru i zadnje staklo.
 

Runner

Member
Ma da budem iskren, ne dira me to toliko da bi ga slao na garanciju (koja je istekla inače) :D
Ostaje mi za probati software repair :D
Hvala na savjetima btw :D
 

Cutac

Prèkaroš
Runner, nemaš frke :)

Boro, ne zahebavaj :D
Al je, Z5 ima loše napisan softver kamere pa po noći stavi ISO na maksimum pa oko slike bude plavi prsten, a na rezolucijama višima od 8Mp se ne može štimati ISO(može od Nougata), pa kažem.
 

Franzg

New member
Ja uzimam u MK Led (na fejsu ima stranica nazovem lika i odem do njega sad je imo akciju neku pa sam uzeo par) a inace ima i taj CroXenon na njuski isto je dobar al mi je daleko (iza novog Zagreba) pa me ispadne isto kad uracunam vrijeme i gorivo.
Inace meni OSram cool blue intense traju jako kratko, niti godinu dana...al kad vidim one zute obicne zarulje nemrem natrag na to nakon Osrama...a i inace na c3 pregori sve cesto pa nema nekog pravila (npr uzeo pred par godina Phillips Blue Vision, meni nakon nes vise od pola godine otisla, frend dan danas na sciroccu ima i rade mu)
 

Pavel

Lepi™
Ja imam Osram CoolBlue Intense i moram reći da sam jako zadovoljan. Nakon prvih dva dana privikavanja, svjetlo doista je bijelo. Pogotovo se primjeti kad skrećem pa se upali bočna rasvjeta sa običnom žaruljom, točno se vidi prijelaz bijelo na žuto.

Sviđa mi se i Philips Crystal Vision ali imam dojam da nije legala. Ako je, njega ću bacit na duga. Ako nije, za duga idu White Vision ili CoolBlue. O trajanju neću jer sam ih tek stavio. :D
 
Posljednje uređivanje:

Brruno

Well-known member
Whitevision je super na kratkim. Meni su odlicne. Nbu duge h1. I bocne plodine 20kn s plavom folijom da budu bijele da pasu, jer sve ostale bolje su prejake na bocnim. CBI sam imao na kratkim,ali wv su mi dosta bolje.
 

Cutac

Prèkaroš
Evo ga, NBU uspoređen sa XV.
Isti dan slikano, identične postavke na fotoaparatu.

XV je bolji, ali ambalaža je krajnje idiotska. Još uvijek ne znam kako ih se treba izvaditi.. Mislim da sam čak zapeo prstom za dno stakla jedne žaruljice dok sam ih vadio, ali nisam siguran :(




 
Na vrh