Filmovi serije filmovi

Franz

Active member
Od SF-a

Od ostalog:

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ko nije gledao, preporučujem, jedino je meni trebalo nekoliko dana da dodjem sebi, pogodio me film bas. Hardy je izneo ulogu bas dobro

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Nisam siguran točno što sam pogledao. :D

Ovo je rijetko iritantan film.

Ko nije gledao, preporučujem, jedino je meni trebalo nekoliko dana da dodjem sebi, pogodio me film bas. Hardy je izneo ulogu bas dobro

Tom Hardy, vjerojatno najbolji glumac svoje generacije. U svakoj ulozi jedinstven i neprepoznatiljv u odnosu na neku drugu ulogu.

Meni jedna od jačih uloga mu je ova monodrama. Lik je od uloge gdje je sam u autu 85 minuta napravio antologiju. ;)

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Film finansirali Pepsi i proizvodjač piva koje je probao :D. Market velicine 3 Lidla, sa tim naočarima unutra, ne bih video svetleću reklamu, a ne čoveka u crnom :D

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
ali nije toliko los da bi zbog toga bio kultan
To i kažem. Samo da je podcijenjen. ;)

The Room je klasa za sebe, a za Samurai copa sam čuo, ali nikad pogledao. Sad nakon trailera svakako ide na watch listu. :) Hvala.

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Odgledao, rekli bi neki, horor klasik

The Omen iz 1976 sa Gregory Peck-om u glavnim ulogama
Od mene ocena 8/10, vrlo dobro urađen.

Onda hteo da gledam The Courier, a aplikacija pustila The Unholy (2021) i ajde da pogledam.
Tuga jedna
Ocena 3.5/10 i to je puno za ovako amaterski horor.

Milosh

Test
Kakav vam je Exorcist - The Beginning? Ja ga gledao 2013 i ne sjećam se detalja, ali se sjećam da mi je bio odličan.

Franz

Active member
Blagodati starog godišnjeg... :)

Serija

Remake istoimenog filma iz 1986. s Harrisonom Fordom, a koji je snimljen po istoimenoj knjizi iz 1981. Za razliku od filma (knjigu nisam čitao) serija je teška podvala i glupost. Možda i najgluplja serija od cijele ovogodišnje sezone svih serija. Nakon treće epizoda posve je jasno postalo da radnje zapravo i nema, nego se gledatelju otima pažnja isključivo prodavanjem nade da će saznati o čemu se zapravo radi... I tako sve do sedme epizode. Gdje također nikakvog raspleta nema, a odnosi među likovima iako ih se pokušava razrađivati, ostaju maksimalno površni. Drugu sezonu mogu podvaliti nekom trećem naivcu, meni sigurno više neće. ;)

Tu je i

Sasvim sigurno najbolje i najkompletnija serija ove godine. Briljantna gluma i radnja. Vrijedi svake sekunde vremena za pogledati.

I za kraj, prva epizoda serije

Tko voli Avengerse i taj humor, serija je na razini i obećava.

NightSTALKER93

Active member
F9 - jel još netko nabrijan na franšizu? :D Mene uvijek iznova oduševljava, bez obzira što su već odavno smanjili i broja automobila i povećali fightove i izmjenili cijelu prvotnu ideju, al jbga. Gledam ga radi zabave i uživam u svakom nastavku.
Bio sam ga od nove godine naovamo pogledao kroz par tjedana jedan za drugim, bilo je baš fora cijelu priču kompletirati!
A najbolji od svih nastavaka mi je Tokyo Drift, a bok uz bok njemu 2F2F.
Odoh večeras pogledat u kino F9, pa javim dojmove :)

NightSTALKER93

Active member
F9 - zakon haha! Nerealno do boli i prezabavno. Cijelo vrijeme neka akcija i događanja, s tim me podsjetio na Deadpoola, nema trenutka u filmu gdje je odmor, pauza ili dosada. Znači akcija, rokanje i taman kad pomisliš da si sve vidio, još te iznenade dalje sa nemogućom situacijom haha!
Preporuka za pogledati za zabaviti se :)

Na vrh