Elektroinstalacija za citroen C4 coupe , autoelektričar u Zagrebu

zgking

New member
Hojla ha citroenaši :)

Vidim da se ovdje dobro raspravlja o citroenima , pa rekoh idem i ja potražiti pomoć od vas. Naime imam problema sa elektroinstalacijom na svom citroen C4 vozilu . Kako bi vam lakše bilo pratiti koji je to model stavio sam slike u privitak ove poruke. Kupio sam ga 2006 godine i od tada vodim bitku sa njegovom autoelektrikom. Pod garancijom je dosta toga sređeno u Sloveniji , ali nakon tolikih ljeta upotrebe očito treba promjeniti elektroinstalaciju koja ide od vozačevih vrata do gepeka . Naime mislio sam da je radi potrošnje prekidača problem u samim prekidačima , pa sam zamjenio cijeli sklop u vozačevim vratima i gepeku , ali problem sa otvaranjem vozačkog prozora je i dalje prisutan . Iz dana u dan mi taj problem diže kosu na glavu , pa vas molim za vašu pomoć. Ovih dana sam saznao da nažalost za moj auto više se ne može nabaviti nova elektroinstalacija , pa me zanima kako do iste doći. Da li netko od vas ima za preporučiti odličnog autoelektričara koji bi ovo propravio i riješio me ovog problema u potpunosti.

Pod zadnje dane vidim kada otključavam auto na daljinski , da auto kao pas maše sa zadnjim brisačem nekoliko trenutaka . Dođe mi da to snimim i pošaljem u Francusku , pa možda dobijem i nagradu za video godine od proizvođača . :ROFLMAO::ROFLMAO:

U nadi da ćete mi pomoći u rješavanju ovog iritantnog problema srdačno vas sve pozdravljam
 

Prilozi

Na vrh