Električna sjedala na c crosseru

robert098

Member
Pozdrav!!! Ima li netko iskustva sa električnim sjedalima. Vozačevo sjedalo na c crosseru ide naprijed- nazad i da se naslonjać spustiti, polegnuti ali se ne diže gore. Kaj napraviti??
Unaprijed hvala ako tko ima kakvu informaciju, savjet. Lp.
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Nemam iskustva, ali nagađam da je ili crk'o taj motorić za gore-dolje, ili (ako imaš sreće) samo loša konekcija, pulka žica ili oksidirani konektor...
A teško je pogledati ako ne možeš sjelalo dići gore...
Probaj ga kompletno izvaditi (ja kod svoga nisam mogao odšarafiti jednu vidu pa nisam mogao izvaditi sjedalo...) i vidi kakva je situacija...

PS: Moguće da je i kod same tipke nešto puklo, istrošilo se, oksidiralo pa ne ide gore zbog neispravnog prekidača? Provjeri prvo to, pa onda dalje...
 

Prilozi

robert098

Member
Nemam iskustva, ali nagađam da je ili crk'o taj motorić za gore-dolje, ili (ako imaš sreće) samo loša konekcija, pulka žica ili oksidirani konektor...
A teško je pogledati ako ne možeš sjelalo dići gore...
Probaj ga kompletno izvaditi (ja kod svoga nisam mogao odšarafiti jednu vidu pa nisam mogao izvaditi sjedalo...) i vidi kakva je situacija...

PS: Moguće da je i kod same tipke nešto puklo, istrošilo se, oksidiralo pa ne ide gore zbog neispravnog prekidača? Provjeri prvo to, pa onda dalje...
Ma mislim da nije do motorića jer se čuje kad se sjedalo spušta. Možda je nešto oksidiralo a ne znam kako rastaviti prekidač te doći do toga. Uhvatim za vikend više vremena pa pogledam kaj se da napraviti.
 
Na vrh