egr dpf off pa opet on :)

toma

Active member
Pozdrav,

jel netko doma pokušavao preko nekog programa isključivati egr dpf - uključivati?
Lik za isključivanje traži 900 kn a da svaki put dajem (dajemo) 900x2=1800 kn godišnje da ugasim upalim mi nema nikakvog smisla

da li se zna koja je šifra ecu za 2.2 hdi?
 

mario35zg

Vozaè citroena c5
Pozdrav Toma
Jesi uspio izbacit fap i egr iz kompa. Meni je u gradu dobro, kad vozim oko 40-50 stalno....Èim odem na autocestu..90 i preko, baca mi u safe mode...fap i erg error..
 

mario35zg

Vozaè citroena c5
polution fault, erg/esp error...i low diesel aditive....Taj aditiv sam već tankao...tj kupio za 1200 kuna u tokiču 3 litre...dao majstoru da mi napuni...on mi napunio...ali mi i dalje izbacuje tu grešku...ne prepoznaje da ima aditiva...kompjuterski se izbriše greška...tak bude par dana...i onda opet baca greške....
Več imam tehniku kako da mi ne izbaci grešku (jer onda snaga pada duplo kad ide u safe mode). Vozim gradsku vožnju do 70 km/h, a na autocesti ne spuštam ispod 90 ili 100 km/h....Kad vozim konstantnom brzinom između 70 i 90 km/h, onda mi izbaci sve te greške i baca u safe mode... Onda moram stat uz kraj ceste...ugasim vozilo...nakon 2 minute ponovo palim mašinu i krečem...onda mi nije u safe modu, ali i dalje pokazuje greške na instrument tabli, slijedečih nekoliko paljenja mašine...
 

nemo26

C5 X7 2.0 HDI 140 FAP
Moj boze koja patnja... Pa vrati original program u racunalo i amputirane dijelove nazad i mozes se vozit ko covjek...
 

mario35zg

Vozaè citroena c5
Kak da mu kažem...emailom, sms-om ili wats up-om.
Više majstora se spajalo na komp mog auta i brisali su sve greške...a nakon par dana greške se opet pojavljivale... Èak i jedan ovlašteni, citroen kuča u dubravi...omražena kod večine forumaša ovdje...sat i pol je bio kod njh na brisanju grešaka...uzeli mi 200 kuna i nisu mi ništa napravili..
 
Na vrh