E-cigarete

nitrozg

Member
al znaš kaj ... moj stari ima c3 1.4sx 2005g. I kak niko od njih isto ne puši, i kod njih kad uđeš osjeti se blagi miris, citroena. izgleda da je miris ljepila i spužve stvarno postojan. Bez obzira na vremenske prilike :aplauz:

il to sam fini nosevi osjete. Sve je kak si postaviš u piksi.

Dole cigarete, i nikotinske šoferšajbe. Nisu imali francizi žute lampe neg je šoferšajba bila žuta od nikotina, pa su si umislili kak imaju posebna sijetla.
 

Konrad

New member
sad sam malo to pogledao...

prvo stetne jesu, ali i duhanske su stetne...
da ce se pricati lose o njima nitko nije trebao sumnjati buduci da duhanska industrija gubi dosta love sa svakim pusacem koji se prebaci kao ja, umjesto 32 kune svaki dan sad placam samo 16 jer zena i dalje pusi klasicne cigarete

rak pluca itd...pa rak dobiju i ljudi koji nikad u zivotu nisu zapalili cigaretu niti popili kap alokohola...

dalje ona zenska kaj je kukala o zdravstvenim problemima kaze da je prije el. cigarete pusila duhanske 23 godine tako da dalje nemamo sta pricati...nekidan mi stara isto pocela pricati kako to uzrokuje rak itd, reko koliko ti pusis duhana nemas mi se sta javljat

prodaju se na standovima, na placu, u specijaliziranim ducanima...ja svoju nisam narucio preko interneta niti sam ju kupio s glavicom luka na placu...

opet dalje...otkad parim to nemam zelje za klasicnom cigaretom, prvih par dana mi je doslo da zapalim klasicnu cigaretu ali sad mi se gadi dim...danas nisam niti ovu koristio do prije sat vremena kad je dosla sogorica pa sam zmixal USA MIX i Vaniliju da vidim kakvi su skupa LOL
 
Na vrh