DS3 Crossback prvi detalji

Franzg

New member
Pozdrav ekipa, evo bio prošli tjedan u Austriji na salonu i snimio novi DS3 Crossback pa ako nekog zanima kratki pregled iznutra i izvana video je online na mom YouTubeu:
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=Hb3uuLIemhw[/ame]

Što vi kažete na auto? Meni iskreno izgleda cool, ali je preskup ovaj testni sa snimke je 45 tisuća eura :shock:

(P.S. ne znam di bi stavio ovo pa sam u ovu temu a naravno admini neka premjeste di bi vec to moglo stajat)
 

Cutac

Prèkaroš
Djeco, ove godine idemo u Dubrovnik, našao sam super ponudu, ne znam kako je tako dobra!
*završe u Dobrovniku*

Vidio to na navigaciji na Alfi :D

Na temu, za tu lovu dobiješ prava kola(da ne spominjem opet Lexuse i M3 :D), a ne C3 SUV..

 

diegos

Well-known member
Cijena nadmašuje i onu komediju od 3-cilindarskog focusa za 30.000 € :D :D
Zanimljiv dizajn, nek im je sa srećom :)

A ja ću pričekati još malo da ugrade i volan na touch, da se ne moram mučiti s mehaničkim komandama...
 

Dalibor

Dado Tornado
evo jedan iz poljske, da li se uopće prodaje kod nas

zanimljiv auto, nisam zapamtio kolika je cijena u PL

[ame]https://youtu.be/R74Bz9CQQuQ[/ame]
 

La Marche

Iskreni optimist
evo jedan iz poljske, da li se uopće prodaje kod nas
Dočuo sam da se kod nas službeno DS sad ni ne može kupiti, nije više pod Citroenom, a nitko nije (navodno) još postao uvoznik, zastupnik, kako se to sad već zove. Najbliže je u Sloveniji.
Zna li tko točno što o tome?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koliko znam, generalni zastupnik za sva PSA vozila za Sloveniju i Hrvatsku je isti, Emil Frey grupa, tj. neka od njihovih lokalnih vezanih poduzeća, to se 99% neće mijenjati.
Istina je da su se ''papirnato'' potpuno odvojili brendovi, no s obzirom na potražnju (ali i ponudu), ne vidim šansu da će DS imati nove, zasebne zastupnike i salone.

S obzirom da se danas u Citroenovim salonima mogu naći Fiati, Toyote i slično, valjda će biti mjesta za ta dva DSa. Nemaju smisla ni zasebni saloni pošto su mehanički isti auti.

Mislim da je najbolje direktno kontaktirati Emil Fray za točnu informaciju
 

HAL9000

New member
DS je nakon početnog dobrog starta praktički propao.
Predugo su imali iste modele, sada ne nude niša posebno , da bar imaju nabrijane motore.
Lutaju kao gluha kuja u mrkloj noći i bezveze troše pare. Bilo bi bolje da su nešto ala Mini napravili.
Ovako nit je dovoljno luksuzan niti dovoljno poseban, samo je skup.
 

Ruske

Active member
vidio sam ovo na krku 2x prosli mjesec, neki stranac...oba puta odiza, pomislio sam da je neki ssangyong ili neki kinez...nemam sta vise nadodati

sto se tice interijera cak je i fora, poseban, a sveukupni dizajn je originalan. da ne napisem nesto sta ne bi smio na ovom forumu :D
 

markan1000

Well-known member
I kakav je to uopće naziv za marku DS?
Ne mislim na porijeklo imena nego baš na naziv?
jedina marka s tako kratkim imenom koja mi pada na pamet je MG :thinking:
 

Dalibor

Dado Tornado
To je bio prvi korak na putu u propast.
audi je '90. krenio sa planskim povećavanjem cijene, išlo se sa parpostotnim povećanjem za svaki idući model, kako bi se diferenciro u odnosu na ostale marke VAG-a.
ne znam što je PSA mislila sa posebnim modelima citroena, jer prvi modeli imali su čak i unutrašnjost od C serije i koliko ono veću cijenu, 30%?!
carlos tavares je čak i zadovoljan sa prodajom DS modela, kako je rekao u interviewu za autocar india jer se PSA planira jače okreniti indiji. ostale ideje nisu zvučale toliko ludo, možda je glumio optimizam, ili niti ne očekuje prodaju DS-a osim u francuskoj, beneluksu, indiji i kini
 
Na vrh