DS & CX by IvanDs

jurapz

New member
Stavi najbolje sliku kugli na žabi i cx-u pa ćemo odmah znati o cemu se radi, 6. kugla na cx-u ti vjerovatno nije održavan jer da bi nju skinuo moraš odspojiti 3 lajtunga i onda staviti u škripac i odvrnuti kuglu, neda se to majstorima raditi imaš jedno sat posla sigurno, da vidiš onda šta diravi radi:)
 
Posljednje uređivanje:

jurapz

New member
Hehehe, malo je bilo kasno pa sam krivo napisao, škripac sam mislio naravno:grin: , ja garantiram da mu nitko nije dirao tu kuglu jer se namučiš dok ju skineš, moj cx koji je bio super održavan prije mene nitko nije dirao tu kuglu, i na xm-ovima isto rijetko kad valja
 

IvanDs

New member
Hehehe, malo je bilo kasno pa sam krivo napisao, škripac sam mislio naravno:grin: , ja garantiram da mu nitko nije dirao tu kuglu jer se namučiš dok ju skineš, moj cx koji je bio super održavan prije mene nitko nije dirao tu kuglu, i na xm-ovima isto rijetko kad valja
Nebrini Jura taj je Cx odrzavan u odlicnom servisu koji jako dobro zna o hidraulici i Citroenima i koji su mi prije godinu dana rekli sto treba planirati za zamjenu na hidraulici ali nije hitno ;)
 

weebeer

New member
jel bi gazda ove prekrasne zabe imao toliko sucuti i milosti da mene malog covijeka provoza u toj ljepotici tako da ako nista drugo,, da se mogu pokurcit i to sa dobrim temeljom,,kako sam i ja imao cast i privilegiju provozat se u autu nad autima...ovo nije sala sarkazam cinicnost sprdanje ili ti nesto 5 uistinu sam smrtno ozbiljan jel pitanje je vremena kad cu i ja jednu imat u svom vlasnistvu:Djer za sad mi je jednostavno jos nedostupna
 

deda

New member
Ak se želiš provozat u Žapcu navrati do moje radnje,baš se zajebavamo sa jednom koja je bila nema dugo restaurirana i hvaljena na sva zvona,jebe nas već mjesec dana,ne tolko auto kolko da otrkriješ što su pametni strućnjaci zasrali,pa sve isponova.Možda ti se želje i promjene.
 

Randy5

Active member
Ja sam se ko klinac (16-17god) provozal u GS-u od Varaždina do Budinščine. Sedel sam iza vozača i spominali smo se putom. Uglavnom, u jednom trenutku je lik rekel:"Tu smo". Nisam mogel vjerovati. Nisam ni skužil kad smo prošli sve one rupe na cesti i zavoje.Od onda su mi ti auti nekaj posebno (dobro,bilo je atraktivno gledat nekog dok pali citrača pa se on onak elegantno podiže).
Jedan deda je imal žabu smeđe boje. Bil je i na telki. Ne znam kaj je s tim autom, ali onda je izgledala ko iz dućana
 
Posljednje uređivanje:

deda

New member
Ak ima VŽ tablice onda je to od gospodina Komara ,poznam ga,ćesto se srećemo na nekim susretima,sajmovima,itd.Mislim da je i on neki glavni u oldtimer klubu VŽ.
 
Na vrh