Dijelovi hidraulike

charllie

Active member
Jel mislis na prednjoj opruznoj nozi(amortizeru), mozda imam doma jos dva nova moral bi pogledat,ak ti je ispucala dalje (samo crijevo) nije problem.:angel:
Odrezes taj komad i zamijenis crijevom za gorivo, za spoj zemi plasticne spojnice(plasticno crijevo il metalno) nataknes na tvrdo drrzi bez selne.
 

Mrki5

Well-known member
Hitno potrebna pumpa hidraulike za C5, X7 , 2.0, 163ks, čovek je iz Požege !0-02-05-4eae31f87eee5a6bda8e2912ba22a49fffffe47d9b3b0085a8d6519cd4eeadfe_877fca434f0d338b.jpg
 
Posljednje uređivanje:

gambler072

C5 enthusiast
Na nekim forumima sam citao da se pumpa moze reparirati, obicno puknu nosaci cetkica i cetkice naprave kratki spoj. Igrom slucaja nosaci cetkica na pumpi su isti kao oni na ventilatoru hladnjaka. Mozda nije lose pogledati tu opciju. Btw, da li je prije ovoga crkavao osigurac pumpe?
 

Mrki5

Well-known member
Na nekim forumima sam citao da se pumpa moze reparirati, obicno puknu nosaci cetkica i cetkice naprave kratki spoj. Igrom slucaja nosaci cetkica na pumpi su isti kao oni na ventilatoru hladnjaka. Mozda nije lose pogledati tu opciju. Btw, da li je prije ovoga crkavao osigurac pumpe?
Znam ja ali ti majstori ne znaju. Zna tu svašta na motoriću da crkne. Čovek hoće pumpu.
Pumpa nađena .
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh