Daljinsko otkljucavanje

vborovic

C5 modifikator
Nisam siguran da su Xsara i C4 opremljene istim bravama (u smislu da se mogu montirati bez većih preniaka na postojeće točke s untrašnje strane prtljažnika), zub koji se lovi za klin na karoseriji bi doduše trebao biti ok
 

ZlatkoC4

Well-known member
Kužim da treba promijeniti bravu i napraviti preinaku za montažu druge brave. Ali pitanje koje mi se postavlja da li će onda postojeći daljinski normalno na dva dodira gepek tipke otvarati gepek ?

ili dali bih ta opcija morala ili mogla biti u programu centralnog kako to pogledati pretpostavljam sa lexsiom :grin:
 

Miljandj

New member
Pozdrav,

Imam problem prilikom daljinskog otkljucavanja automobila Citroen C5 2011. otkljuca sve, rasklope se retrovizori, a vozacka vrata ostanu zakljucana pa moram mehanicki da ih otkljucam kljucem?
 

LukaP

Member
Pozdrav,

Imam problem prilikom daljinskog otkljucavanja automobila Citroen C5 2011. otkljuca sve, rasklope se retrovizori, a vozacka vrata ostanu zakljucana pa moram mehanicki da ih otkljucam kljucem?
Vjerojatno žica koja šalje signal bravi da se otključa je pukla ili ispala.

Kad otključavaš auto mehanički na vozačkoj strani, da li se cijelo auto otključa ili samo ta vrata?
 
Na vrh