Da li je neko probao (za auta) ?

diegos

Well-known member
Ja glasam za prvu sliku :D
Seljo nastavci dolaze i serijski na nekim autima, a s obzirom da na ovim slikama izgledaju kao tvornicki, mislim da ce se uklopiti u danasnje trendove :D
 

Cutac

Prèkaroš
Na prvoj izgleda i ok, ali ja bih radije izrezao branik i stavio jednu cijev. Klasicni inox top, fi60, podiglo bi izgled, a bio bi pravi auspuh koji se začađi i njiše :)
 

visaluteju

Well-known member
kako bi izgledalo ispod prednjih vrata, kad već tramakaš 😎
kako mislis, da tutnem ovo ispod vrata, na prag jel ? to ono fazon dodž vajpera ?


Ice prva ili druga opcija... sto se tice dovodjenja auspuha nista od toga, previse posla i zaje**ancije oko estetike :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Istu stvar sa iste stranice samo na kiu montirali, ok izgleda, sjelo je kako je trebalo. Nutra je ona dvostrana ljepljiva traka, pa nema straha da će otpasti, a kod montaže imaš luft milimetar lijevo desno da savršeno namjestiš. Sve je ostalo funkcionalno

Jedina ''mana'' je što se osjeti rub te plastike kada uhvatiš kvaku... znaš odmah da je navlaka. Ali to me ne smeta pretjerano
 

visaluteju

Well-known member
Jedina ''mana'' je što se osjeti rub te plastike kada uhvatiš kvaku... znaš odmah da je navlaka. Ali to me ne smeta pretjerano
ne zvuci mi strasno, mislim da na bijelom autu nece biti napadno nego onako fino. porucim onda.
u najgorem slucaju lako je skinuti ako bude potrebe
 

visaluteju

Well-known member
Nastavljam sa seljo tuning, stigle kvake



Izgledaju super, znaci samo ima to sto ivan govori osjecaj prelaza plastike na kvaku kada se uhvati rukom ali nije strasno. Malo se i vidi stara kvaka odozgo kad ste uz samo auto ali sa strane bas fino izgleda
 
Posljednje uređivanje:

visaluteju

Well-known member
Da li odgovara ovo za c4II ?
zanimaju me treca i peta slika mada pretpostavljam da je ista rupa u svih... dodje i ovaj ulozak pa se na njega nabije kugla, da li treba to ?

da nije ko kupovao, kako izgledaju uzivo i koja vam je ljepsa sl 3 ili 5 ?

https://www.aliexpress.com/item/4000181154789.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.539e2d92RuqQRU&algo_pvid=a9585150-f681-4b9f-8169-b23e2f46cbd8&algo_expid=a9585150-f681-4b9f-8169-b23e2f46cbd8-1&btsid=0be3746c15819555739746345e83ac&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
 

visaluteju

Well-known member
https://www.aliexpress.com/item/4000186733134.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6c254c4dwwT8wk
Nakom milion mjeseci stigao mi ovaj bluetooth sto se kaci direktno na radio umjesto AUX-a. Dodijalo mi da koristim one neke adaptere i gluposti pa porucih ovo, medjutim toliko sam cekao da dodje da sam totalno i zaboravio da sam porucio.

Jedan kablic ide u radio iza, umjesto AUX-a (ima dzek, ne moze se promasiti) a drugi 2 zice + i - sam spojio na zice od struje za upaljac. Ima jako dobar zvuk - ne mogu razlikovati kvalitet od muzike sa cd-a, ugl dosta bolje nego oni drugi adapteri.

Nema mikrofona (ili zvuk ne dopire do njega jer sam modul sakrio iza radija) a porucio sam onaj bez eksternog mikrofona koji se treba razvlaciti negdje po kabini, pa sam podesio na telefonu da za pozive koristi mikrofon od telefona
 
Na vrh