CX 25 TRD Turbo 1984 de Gule

gule

Active member
Mengela nije to pametno. Šta bih trebao čistiti snijeg svako jutro i strugati stakla? Malo morgen jarane. A i auti mnogo viŔe stradaju od sunca, nego od kiŔe i snijega, te od trave i zemlje sa donje strane. Volim ja taj hobi, ali viŔe "volem sebe".;)
 
Posljednje uređivanje:

gule

Active member
Na prodaju je sve. Vrlo povoljno, ako ti je žao, udomi kojeg, dogovoriti ćemo se, ljudi smo. Iako vozimo Citroene... ;)
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Znam, jako dugo su na piku, CX mi je zanimljiviji i dobra je osnova za restauraciju, al trenutno neka besparica jarane šŸ˜
 

gule

Active member
Znam, jako dugo su na piku, CX mi je zanimljiviji i dobra je osnova za restauraciju, al trenutno neka besparica jarane šŸ˜
Cx je božanstven za restauraciju. 100 originalan i kompletan, a mehanički ispravan. Čak i klima radi tip-top. No ima varenja i treba lakirati vozilo, da bi bio pravi Citro oldi. Može se on i ovako voziti, ali nije to ono pravo.

E Gsa je pravi biser, limarijski savrŔen, nije potrebno lakiranje. Traži samo mali servis na motoru i piči dalje.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Å ta je krÅ”eva na prodaju s etiketom 'idealan za restauraciju' nemoÅ” vjerovat.. stari, ispravan, kompletan auto koji se uredno vozi iziskuje ogroman posao /novce/ ako se želi obnovit kak spada, a neko ima hrđavu olupinu koju cjeni pozlato...
 

gule

Active member
Å ta je krÅ”eva na prodaju s etiketom 'idealan za restauraciju' nemoÅ” vjerovat.. stari, ispravan, kompletan auto koji se uredno vozi iziskuje ogroman posao /novce/ ako se želi obnovit kak spada, a neko ima hrđavu olupinu koju cjeni pozlato...

Ako itko ja to vrlo dobro znam. Meni je ovo drugi Cx. Jednog sam obnovio i udao u Njemačku. Tada je otiÅ”ao i Ami 8 break. A ovaj Gsa je bio na svim mogućim susretima u regionu, par godina unatrag i u Sloveniji, Iloku itd. Da ne valja ne bi doÅ”ao do tamo i vratio se.
 
Na vrh