Cudan pozadinski zvuk u 1. i 2. brzini kod 2000 o/min

nero81

Active member
Donator foruma
Ma njima je sve normalno. I da ventilator hladnjaka puse i 10 min nakon sta se zagasi auto, i da se stvara nekakva zuta smola na gumici haube iznad motora, da zvizdi retrovizor pri voznji brzoj od 90kmh...
 

visaluteju

Well-known member
Srecom meni bar retrovizor ne zvizdi....ali zato
-ponekad to na obrtajima sto smo spominjali
-nekad kucka nesto laaagano dok je hladan u leru i prestane kad stisnem kvacilo
-ona neka kalibracija esp i hill asist kad klikće na 18 i 30 km/h
-po gasenju auta ono neko regulisanje vakuma turba zapjeva

jos bi volio da mi je malo kvacilo mekse ali hajd...
 

boškobuha

New member
Ja srećom nemam tih problema.

Osim ovog zvuka. Retrovizor ne fućka, ništa ne kucka, ponekad škripi instrument tabla, ali jako rijetko. Zapravo je to to, od zvukova i problema s francuskom izradom. Zapravo, oljuštio mi se bezbojni lak na par mjesta, iznad zadnjeg desnog kotača i na lijevom retrovizoru. Znači na plastičnim dijelovima.

Ali to računam da je od sunca, jer je neko vrijeme stajao vani dok nismo sredili nadstrešnicu, od kad je pod njom nije se ništa novo pojavilo niti se ovo širilo, čak i kad ga perem na samoposlužnoj praoni.

A kvačilo je i meni jako tvrdo kad se prešaltam s i10 kojeg vozim obično na c4. Ali se jako brzo priviknem i onda mi duže treba da se priviknem ponovo na mekše. Očito mi paše tvrđe.
 

boškobuha

New member
Ma nemam ja problem ali mi je čudno (a taj i10 vozim 90% vremena).

Ali kad sam u bivšoj firmi znao uzeti traffica. Noga propada hoćeš na kuplungu, hoćeš na kočnici. I onda nakon duže vožnje sjednem u c4 i više ne znam voziti. U kuplung se upirem iz bedra, a s 60 km/h na 0 kočim u 3 metra :D
 

Vaha

New member
Nije za ovu temu, ali kad vec pricamo o tim nekim stvarima, jel kod nekog mozda propusta vodu ono zadnje svjetlo na gepeku? Kod mene desno zadnje puno vode :)
 

Cutac

Prèkaroš
Ono na petim vratima, bez žaruljica?
Ja mislim da je meni bilo vode u njemu, ili tako nešto, ali nije me bilo dovoljno briga da proučim.
 
Na vrh