Citroen DS5 cijena

1587 VTS

New member
Fordovi od 2000. god su objektivno izvrsni auti, puno bolji, izdrzljiviji i pouzdaniji od ostatka svapskih tariguza tipa obrnuti wv i opelo, sta se tice vozne dinamike neupitan su broj 1 po klasama, mjenjaci su im odreda precizni i kratkog hoda, volani izravni i komunikativni - samo im, po meni, fali stila, osobnosti i udobnosti, sta je, uostalom, i za ocekivati. Da ne bude zabune - nisam nikakav fordofil, samo sam objektivan.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Jedina je zamjerka što su zeznuli s previsokom cijenom novog Fokusa.
Ne bih želio ulaziti u stavke formiranja cijene, ali ako su višom cijenom Mk3 nego onom od prethodnika željeli "sugerirati" još veću kvalitetu i ekskluzivu, onda je to običan fail.

Oko udobnosti bi se dalo raspravljati, ali što se tiče stila i osobnosti, točno. Po meni, čista konfekcija.
 

Dalibor

Dado Tornado
eto stigao DS5 i kod nas :cool:
ako ste gledali cijene, startaju 233 600kn, to je koliko 32/33 000 €...
netko planira na firmu kupiti?! :grin:

cjenik: >klikni ovdje<
za početnu cijenu dobije se dizel 110 ili benzinac 155KS, dizel od 160KS je oko 260 000 kn...

koliko god taj auto bio rapsodija automobilističkog stila, velka je to cijena za 1.6 motore...

citroenu fale benzinski motori :confused:
 

Dalibor

Dado Tornado
meni se to događa kada vidim biciklistice :doh:

hybrid bi bil zanimljiv za isprobati :hmmm:
košta skoro 340 000 kn, ali sigurno je full oprema i ono najvažnije ima modifikovano zadnje vješanje i straga bolju raspodjelu masti jer tamo je elektromotor/baterija :boks:

ali tek u so chic dolazi plavi zub i analogni sat na središnjoj konzoli :wtf:
inače postoji nadoplata za sat, zub i pomoć pri parkiranju za 10 000, a sam zub je 2 000 :wtf:
da mi je vidit osnovni model iznutra :confused:

i ono najgore, što vidjeh tek sada u konfiguratoru, chic dolazi samo sa benzincem 155 KS i automatskim mjenjačem :confused: :wtf: ručni ide od 255 000 kn :confused:
 
Na vrh