Citroen C5 X7 2. 0 HDi

pokra89

Well-known member
prilika da vidi nesto sto se ne vidja svaki dan
a di ti živiš pa ne viđaš svaki dan prastare i malo novije golfove, "ćunirane benveje" i gole guzičetine? :confused::confused::confused:

Ja mislio da si iz Banja Luke. Baš nedavno gore bio, svega navedenog u izobilju. Doduše, gole guzičetine su bile u deficitu u odnosu na ovo drugo dvoje, ali bilo je i njih.
 

mladenbl

New member
a di ti živiš pa ne viđaš svaki dan
Citaj pazljivije sta sam napisao.... nisam rekao da ja vidim nesto bolje, nego ima ljudi kojima je ovo zanimljivo i prilika da vide nesto sto ne mogu vidjeti svaki dan...

Ja jesam iz Bl i ovdje nema cega nema, ako si bio, mogao si se uvijeriti sam :D
 

mladenbl

New member
BL na svakog muskarca ide 6zena(brojcana vrijednost)
Sto se tice ovoga, dodji i uvjeri se sam :D

Nije me bilo neko vrijeme, pa mali update :D

Auto je bilo na car detailing, gdje je uradjeno dubinsko pranje i unutrasnje sredjivanje, uradjeno je poliranje kompletnog auta i uradjena je keramicka zastita GYEON dura bead sa garancijom od 5 godina.
Prije dva dana, izvadjene su stopke iz auta i poslane su u Bijeljinu da se uradi mali redesign, tako da bi do subote trebale da budu postavljene na auto...

U medjuvremenu, odlucio sam da cu auto zamijeniti drugim posle ovih praznika koji slijede.

Ljetnji set up cu sebi ostaviti, mada mi nece odgovarati felge na novom autu.
Za clanove foruma, felge su na prodaju u kompletu sa gumama, distancerima i sigurnosnim sarafima.
 

Profiler07

Well-known member
Ne smijem ni pitati za cijenu felgi i guma,jer je sigurno i cijena kao i izgled(brutalan)!

Nije valjda da vodas 6 treba druze 🤣🤣🤣🤣????
 

mladenbl

New member
Nisam jos prodao, vjerujes mi da nisam jos postavio na pik... ne stizem, tek sam za vikend slikao auto, ali nikako da ga postavim...
 

mladenbl

New member
Ide sve u kompletu, gume, felge, sarafi, dva seta sigurnosnih sarafa ( dva sigurnosna po felgi ) :D Kao sto je meni drug rekao, sto je sigurno sigurno :D

Gumama je ovo sada druga sezona, nemaju na sebi vise od 7k kilometara :D

Ljudi smo, sve se mozemo dogovoriti :D
 
Na vrh