Citroen C5 X7 2. 0 HDi

mladenbl

New member
Na auto za kolko si ga prodao?
Znas kako, otici ce bez felgi od 19 inca, koje cu sebi ostaviti.
Znas i sama, znas koliko sam ulozio u auto, sta sam sve uradio, od svega sto sam imao u planu da uradim, jednino stopke nisam uradio u LED tehnici kao sto sam imao u planu.
Sve u svemu, uspjeo sam dobiti fine pare, nisam ga dao "dzaba" :)

Dok uhvatim vremena, predstaviti cu novo auto, a do tada, evo jedne slike koja bas nije za pohvalu :D

open bank near me
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Super nek si zadovoljan prodajom! Teško je danas prodat auto, pogotov citroena 😊 A audi je moćan, čekamo sl i prve dojmove.. sretno 😉
 

mladenbl

New member
Zadovoljan sam, s obzirom kakvih sam imao ponuda, bolje da ne pisem ovdje...
Citroen je vrhunsko auto, samo da preboli pojedine "djecije" bolesti i C5 bi bio perfektan auto. Mene je nerviralo sto su mi u poslednje vrijeme pocele krckati malo plastike na rukohvatima, a to su mogli da rijese malo bolje, da su koristili kvalitetniju i cvrscu plastiku.
Sve u svemu, ja sam zadovoljan kako je mene sluzio, nisam imao problema sa njim, osim sto mi je jednom prilikom spalio onu elektroniku ventilatora :D Al, oprostio sam mu to :)
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Kad se auto dobro održava mora i poslužit, kolko si ububo unjeg ja bi ga zapalio da me ostavio negdje 😀
 

Aleksic

Member
Novi sam na forumu pa jadan ne mogu ni na poruku u PM odgovoriti, mladene ako nije problem da mi u inbox posaljes kontakt telefon. Kupio sam C5 pa mi treba pomoc oko nekih stvari iz prve ruke. hvala
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Mladen vozi audia, boli ga đole 😂
Otvori temu, možda ti netko od nas može pomoć, ak ništa nabrat ćeš postova :D
 

ROBIR

New member
Pozdrav svima na forumu, možda nije tema, ali zanima me nešto, imam C5, 1,6hdi, 2012 god, ali ima onaj mali displej, da li se može staviti konzola gdje ide veći ekran za navigaciju, blutut, radio itd, da li paše unutarnja instalacija i sl, ako neko zna hvala na odgovoru;)
 

gambler072

C5 enthusiast
Tema "the great white" od clana Milosh. Sve se moze, samo je pitanje vremena i troska :) Ako si mislio da je niva multimedia sa ekranom za navi samo plug&play, zao mi je, ali nije
 

Milosh

Test
Pozdrav svima na forumu, možda nije tema, ali zanima me nešto, imam C5, 1,6hdi, 2012 god, ali ima onaj mali displej, da li se može staviti konzola gdje ide veći ekran za navigaciju, blutut, radio itd, da li paše unutarnja instalacija i sl, ako neko zna hvala na odgovoru;)
Kao što je gambler napisao, ja sam ugrađivao aftermarket Android head unit, to je jedan način. Nije jeftino i nije jednostavno.

Drugi način je da ugradiš originalnu navigaciju i veliki displej. I to ti je skupo i komplikovano. Trebaš sve dijelove (HU, displej, maska, GPS antene, kablovi), trebaš to sve ugraditi i onda trebaš dijagnostikom reći autu da je to ugrađeno i sve podesiti.

Šanse da već imaš svu potrebnu instalaciju za taj veliki sistem su male.
 
Na vrh