Citroen C5 1.6 hdi 2015.

Ax boy

Well-known member
Sa ovakvim gumama bi i formula išla ko hidrauličar :D
Šta im fali 🤪🤪😀😀😀
Citrač sada ima prednje i stražnje nove diskove i pločice, ulje i svi filteri promijenjeni...danas se malo sunčao pored drva, sutra il preksutra bi trebao pod tuš
120 400 km 😎
Pogledajte privitak 5304
t
Citrač sada ima prednje i stražnje nove diskove i pločice, ulje i svi filteri promijenjeni...danas se malo sunčao pored drva, sutra il preksutra bi trebao pod tuš
120 400 km 😎
Pogledajte privitak 5304
Ti si Dubrava ili? 😮
 

Citron

Active member
Moderna vozila moderni problemi. Prekjučer auto najnormalnije upalio, jučer mrtav. Novi akumulator 1300 kn. Ovaj odradio 7 godina i 125 000. Moram priznati da nisam baš zadovoljan, na Mercedesu mi je originalni izdržao 13 god.
 

Citron

Active member
Jasno mi je sve. Kolko para tolko muzike - uvijek bilo. S obzirom na to da mi je taj Citroen u godini dana zaradio te novce koje sam ga platio, prezadovoljan sam s njim, samo to ponekad zaboravljam 😅
 

Citron

Active member
Pa 10 000 je plaćen, sam sebe je zaradio u godini dana jer ga više manje koristim na relaciji kuća - posao, dalje sve privređuje...ja to tako gledam
 

Citron

Active member
Imam jedno pitanje možda malo glupo 🤣
Postoji li ikada neki trenutak da truba na autu ne radi? Znači gumbe od trube bi trebao obrisat/oprat a auto stalno trubi...ostavim ga bez kontakta da stoji duže vremena al truba je uvijek aktivna....nije vrag da moram otpojiti akumulator da bi to očistio 🤦🏻‍♂️
 
Na vrh