Citroen C4 - Zex

zextuning

New member
Evo par fotkica od C4 kada sam je kupio, automobil je 2006god. 1.6 16V, vozilo uvezeno iz CH (sto znaci da vrvi od opreme i da sam uz njega dobio more papira i racuna od svega st je do sada radjeno) trenutna kilometraza na njemu je nekih 205 000 i sto se tice tog nekog vizuelnog izgleda od ovih slika do sada je na njemu promenjeno : skinuta ova ruzna nalepnica na gepeku, sve sajbe sem sofersajbe zatamnjene 50% ASWF folijom, na haubu nalepljen Paint Protection Film (mada se on bas i ne vidi), uzmemo li u obzir da se auto trenutno vozi na zimskim 15" gumama i celicnim felugama na kojima su ratkape od C4 Ph2 je to trenutno to. :D

I da, kupljen je bez cepova na tockovima, a kao u inat ne mogu ih nigde naci za kupiti, pa ako mozda znate nekog slobodno bacite neki kontakt. :)










 

zextuning

New member
Hvala svima.

@ mario - i bas taj jedan gumbic na vratima mi ide na zivce (zakljucavanje zadnjih prozora, to im je mana, izlize se vremenom), moram naci neki nacin da to saniram.

@ Ivan 222 - pitao sam u ovlastenom, cepova postoji nekoliko modela, a izadju malo manje nego sto mogu naci polovne feluge sa svim cepovima i jos gumama gratis :D

@ tekken, jeste, ima cepove, ali zato neodoljivo podseca na Priusa :p

@ tomica - jeste, i meni se dopada boja, ali je za odrzavanje poput crne, jel malo prasine padne odmah to vise nije to

@ Markan - imao sam primamljivu ponudu za KW Inox line gewinde sa kojima bi poceo put kojem nema kraja i koji sam vec jednom prosao sa drugim autom, ali obzirom da je bebac na putu ipak je razum preovladao :D . Ovo ce ostati udoban auto za siguran prevoz od tacke A do tacke B koji cu pokusati uciniti nekim diskretnijim detaljima "drugacijim" od "standarda".

Kad smo kod prerada, evo na brzinu koja fotka, posto se inace bavim i folijama, fotka zatamnjenog zadnjeg kraja ASWF 50%:



Ali sam ipak odlucio istu nijansu staviti i na prednja vrata pa to u konacnici izgleda ovako (u principu na fotografijama izgleda dosta tamnije nego sto u stvari jeste, a i sve zavisi od samog ugla fotografisanja) :





 

tekken

Summum ius, summa iniuria
moj Sebastian bar ima mušku guzu i velike snažne ruke spram tvoje crvenkapice, inace cepovi se zovu trompette ili tako nesto slicno, probaj na ebay.uk :whistling: :D :p
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Neznam kako je kod vas, al tu ćeš lijepu kaznu pobrat za prednja stakla :D

A za falge... ako ne bude poklopaca, ja bi možda stavio kromirane šarafe i naljepio ovo preko rupe.
 

zextuning

New member
Kao sto rekoh, na fotografijama izgleda dosta tamnije, a u HR sam cesto, letos sam obisao celu HR obalu i nije bilo nikakvih neprijatnosti, uz to isao sam tako sa njim i u SLO, I, SRB, A, bilo je susreta i sa policijom naravno, ali kao sto rekoh nijedna neprijatnost za sada jedino sto na granici obicno zahtevaju da se spusti zadnji prozor da bace oko na zadnju klupu (valjda da vide ima li klupa sredisnji naslon za ruku :D ) .

Ma ima fore jos 5 dana koliko je obavezna zimska oprema, tada ce mi pretpostavljam jos vise bosti oci nedostatak poklopaca :)
 

zextuning

New member
Posto konacno dodje kraj zimskoj sezoni i obaveznoj opremi (citaj balonjarama sa kramponima), pre montaze da se pohvalim da se nije sedelo skrstenih ruku ;)



 
Na vrh