CITROEN C4 Picasso 2010 Android Auto

AFX

New member
Pozdrav svima,

Imam CITROEN C4 Picasso 2010. i želio bih ga opremiti Android Autom. Tražim upute/iskustva, a čini se da je moguće sudeći po:



Prodavač u ovom videu linka na web shop, u kojem se modul može kupiti: Moduł Android Auto i CarPlay do Citroena/Peugeota

Je li netko iz zajednice to pokušao i uspio? Koji su kompromisi? Znate li za pisani vodič koji postoji? Hvala!.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Mislim da ćeš ti biti prvi koji će to staviti. :) Po svemu sudeći , izgleda kao plug'n'play. Ne bi smjelo biti problema. Ono što sam čitao od revirewa kod tih kineskih zamjenskih androida je da je zvuk bitno lošiji od originala. Koliko ti je to bitno u odnosu da imaš npr. Spotify s manje kvalitetnim zvukom i činjenicom da ga uoće nemaš, je krajnje individualno. Ja bi prije išao na opciju da imam Spotify. ;)
 

nero81

Active member
Donator foruma
Ja pokusavam na svom GP spojiti android da prikazuje waze umjesto google mapsa. I ne ide. Uopce nemam opciju za waze
 

Hummer0

Member
Donator foruma
Ja pokusavam na svom GP spojiti android da prikazuje waze umjesto google mapsa. I ne ide. Uopce nemam opciju za waze
N nero81

Jel ti spojen bežično ili žicom i gdje si kupio?
Jesi probao mirror Screen?
P.S. čitam na ovim linkovima da radi android samo preko žice, a IPhone bežično jel to istina ili sam krivo razumio?
 

szahtila

Well-known member
U AA aplikaciji na mobitelu odabireš u postavkama koje će se kompatibilne aplikacije pokazivati u meniju multimedije u autu. Možda ti to nije odabrano.
 
Na vrh