Citroen C4 1.4 Seduction - Par Excellence

1587 VTS

New member
Bravo, odlican 5! :)
P.S. Super su mu ratkape, tako su dobro dizajnirane da se na prvu cine alu felge ;)
Ovim novim VTi 95 i 120 motorima fali jedino citroenov logo ispod haube, glupo mi je ovako prazno na poklopcu ko poluproizvod (kako Pug i Mini stave svoj znak!!!) i neoprostiv mi je nedostatak pokazivaca temperature motora (svi napreduju po tom pitanju, a citroen nazaduje :twisted:). Ostalo mi je sve extra, auto je :wub:, a posebno unutrasnjost!
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
@Par Excellence

Èestitke. Jako je lijep, a i Gazdarica se savršeno uklapa u ljepotu novog C4 :wub::wub:
 

Par Excellence

New member
To je otprilike cca 600-700km autoceste, cca 200km grada i ostalo otvorena cesta. Imao sam jedan put do Rijeke, malo po Rijeci i natrag te mjerio potrošnju jer me zanimalo radi autoceste i potrošnje ja bila 7,6l. Vožnja po autocesti oko 140.
 

Rok

New member
Kao što rekoh,nije loše...kod mene sadašnje auto na autocesti pri 140 km/h "posrče" najmanje 14l/100km.. plus što se vrti na oko 4300okr/min pa je dosta i bučno..
 

goldy

xsara coupe
Fino izgleda autic :)
Koja je boja u pitanju uopce, jel to ona Thorium?

Imam par pitanja:
- koliko svjetala za maglu ima (dva naprijed, dva nazad ili sl ?)
- jel moguce uz Seduction dobiti manje gume (recimo 195/55/R15 umjesto onih na konfiguratoru od 205/55/R16 ?)
- koja je boja osvjetljenja kontrolne ploce (crvena, narancasta ili ?)
- da li akusticno vjetrobransko staklo dolazi i za benzinca u paketu Automatska klima ?
- da li kotac punih dimenzija zauzima vise prostora ili su samo napravili vecu rupu ispod gepeka?
- Da li se moze za Seduction dobiti paket City?
Pitam jer ga konfigurator ne nudi, a u PDF-ovima ga imaju kao opciju.
 

1587 VTS

New member
Fino izgleda autic :)
Koja je boja u pitanju uopce, jel to ona Thorium?

Imam par pitanja:
- koliko svjetala za maglu ima (dva naprijed, dva nazad ili sl ?)
- jel moguce uz Seduction dobiti manje gume (recimo 195/55/R15 umjesto onih na konfiguratoru od 205/55/R16 ?)
- koja je boja osvjetljenja kontrolne ploce (crvena, narancasta ili ?)
Imas dva svjetla naprijed i dva nazad :) 195/55 R15 je xsarina dimenzija, C4 u attraction paketu ima serijske 195/65 R15, a u seduction 205/55 R16. Osvjetljenje je narancasto kao na svim novijim citroenima/peugeotima, brojevi na brzinomjeru su bijeli i kazaljka je crvena. U exclusive paketu mozes podesavat boju osvjetljenja ;)
 

Par Excellence

New member
Pozdrav svima
Nije me bilo neko vrijeme, kaj znači da je sve OK i da uživam u autiću. Nakon početnog ispucavanja, u zadnjih mjesec dana sam napravio svega 600-tinjak km i sad sam na cca 1700 i slijedi treće točenje. Potrošnja mi se po kompu malo popela jer sam ga počeo malo jače stiskat i sad se vrti oko 7,4 l/100km. Uglavnom, ja zadovoljan.
I da, u zadnje vrijeme sam dosta citraća počeo viđat po gradu :)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Najvažnije da si ti zadovoljan ;) jer ti ga i voziš,kaj te briga za druge :D

A kaj se tiće novih c4-orki..je sve ih je više i više :whistling:
 
Na vrh