Citroen C3 1,4 HDI 2006

diegos

Well-known member
Ne znam, to je bilo kad je tek izasao facelift pa mozda im jos nije bila oprema slozena kako treba. A ono sta ima, a nije bilo u ponudi je el.preklapanje retrovizora :D Navodno je to drugi primjerak FL prodan u hr, kraj 2005. Rega i/ili osiguranje je islo na njihov trosak, ne sjecam se tocno

Sorry za offtopic :D
 

2mario2

Well-known member
Možda nebi bilo loše kad postavljaš slike da ih tu staviš jer ne vjerujem da sam jedini koji sve preko mobitela gleda i radi itd, a onda mi jadnici niš ne vidimo :D
 

Cutac

Prèkaroš
Uploadaš na neki servis za fotografije(imgur i sl.) i zalijepiš link ovdje.
Ili kopiraš link, stisneš na ikonu fotografije u prozoru za odgovor i tamo zalijepiš link.
 

Pankoz

Active member
DRL ili ti dnevna svetla

Juče sam konačno uspeo da navatam majstora da mi ugradi DRL ili ti dnevna svetla.
Ista priča kao i sa Seicentom,C3 se uglavnom vozi često i to su sve kratke relacije pa da se spasim čestog menjanja sijalica i rasteretim bar malo akumulator :whistling::whistling::whistling:





 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Lijepo se to uklopilo dobro si odmjerio kraj tablica... obicno to ninasta nelici kad nako nakelje! Il stavi kak treba il ne diraj nista, bar je to moj stav..
 

Pankoz

Active member
Led svetla su me koštala 25€ i električar mi je za ruke uzeo 15€.Ništa nije moralo da se useca i prekraja.Tačno sam uzeo ledovke po meri.
 

Pankoz

Active member
Kupio sam ih preko malih oglasa,a majstor ih je spojio na poseban prekidač za paljenje i gašenje,neovisno o pozicionim i oborenim svetlima.
 

Pankoz

Active member
Samo se moraju ručno preko prekidača paliti i gasiti,a ne preko svetlosnog senzora kao što funkcioniše kod fabrički ugrađenih dnevnih svetala na novijim vozilima.
 
Na vrh