CITROEN C-ELYSEE FEEL BlueHdi 100 2018.

frend

New member
Pozdrav, prije mjesec dana kupljen novi CITROEN C-ELYSEE FEEL BlueHdi 100.

Motor: diesel 1.6 hdi, 100 ks
Oprema: ručna klimatizacija, dnevna svijetla, ABS,REF,AFU,ESP, tempomat, led dnevna svijetla, maglenke itd..

Za sada sve super. Jako sam zadovoljan autom, inače tata mi ima c-elyseea 1.6hdi iz 2013. i super smo zadovoljni s tim, tako sam se i ja odlučio na kupovinu istog. Garancija je 5 godina, auto je koštao 93000 kn. Među zadnjim primjercima novog 1.6hdi-a u Hrvatskoj pošto je krenula prodaja novog s motorom 1.5.




 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Odlična cijena, nema boljeg motora za tu lovu, čestitam :D

Kako se vozi naspram starijeg HDIja, taj bi trebao imati 8ks manje
 

frend

New member
Za sada kupljeni tipski gumeni tepisi i kadica prtljažnika sa autotepisi.hr. Zadovoljan sam kvalitetom.




Pozdrav, iskreno snaga je najmanje što mogu osjetiti promjenu, iako ga sad vozim po gradu pa možda tu ni ne mogu osjetiti promjenu u odnosu na stari hdi. Promjena je možda u boljoj izolaciji, ima svijetla u prtljažniku što stari nije imao, ti neki detalji(svijetla, maglenke, žmigavci, prednja maska, zadnja svijetla.) Sitnice, ali ipak vesele. Da, za tu lovu nemože se kupiti bolji novi auto, a pogotovo taj motor. I prostranost je također adut zbog kojeg sam ga kupio.
 

Ax boy

Well-known member
Oooo čestitam kolega na novoj vozilici. Želim od srca puno sretnih i bezbrižnih km. Nego kako si kupio,na kredu kako? Brzo kupi sredstva za čišćenje komplet, rola papira i tekućina za stakla obavezno moraju biti u autu hahhhhhaha uz prvu pomoć i sl :) Živio i neka je sa srećom, super što nije puretech hahahahahhaahhahhahah ufffff slabašni tromi 1.2
 

sir.Oliver

Well-known member
dobrodošao . puno sretnih i bezbrižnih kilometara želim .... imam ga i ja ali benzinca 1.6 16 VTI .... pogledaj na forumu što sam ja do sada radio na mom . prvo je bio pod u gepeku ...
 

frend

New member
OEN C-ELYSEE FEEL BlueHdi 100.

Motor: diesel 1.6 hdi, 100 ks
Oprema: ručna klimatizacija, dnevna svijetla, ABS,REF,AFU,ESP, tempomat, led dnevna svijetla, maglenke itd..

Za sada sve super. Jako sam zadovoljan autom, inače tata mi ima c-elyseea 1.6hdi iz 2013. i supe
7 god 1100 kn.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možeš uć i sa malim ućešćem u to. No nebitno.
Ako ste zainteresirani za auto i financiranje, obratite se najbližem Citroenovom salonu gdje će vam dati točnu ponudu.

A kolegu pustite da uživa u novom ljubimcu ;)
 

Doomsday

U prolazu...
Uhhhh, sram me bilo... :oops:

Naravno, najprije sam trebao reć', ÈESTITAM!!!

Nek te služi vjerno i bez problema... Samo eto, gledam i lomim se i sam oko tih kredita, i nekako, sve manje imam volje ulazit u njih... Izračunao na brzinu i zamislio se... Ali naravno, nema šanse da banka ne dobije svoje...

Sorry još jednom i samo naprid...

:)
 

frend

New member
Da, zaboravio sam napisat, učešče 10%. A i mi smo se lomili, ali ovo je fakat bila prilika, a imali smo stari auto za kojeg smo isto plačali kredit, bolje onda vozit novi za istu ratu.
 

frend

New member
Pozdrav, evo mali update, skoro 3 mjeseca auto kod mene, 4500 km odvoženo, dosta. Uglavnom gradska vožnja i 2 putovanja na more, jednom istra, jednom dalmacija. Oduševljenje autom još je više poraslo. Sve super, isproban tempomat(nikad ga prije nisam imao ni koristio), super stvarčica, iako nije za gužvu. Auto je odličan, potrošnja očekivana, stvarno sam zadovoljan. Za sada ništa ne planiram mjenjat, dvoumim se o prvom servisu sa 10 tis ili 15 kako kaže obavijest na instrument tabli. Planiram kupiti 4 zimske gume i 4 felge čelične na jesen.
 
Na vrh