Citro druženja i susreti (neformalni dogovori)

deda

New member
Re: Susret!!?!

Nije više zima,ja sam jučer sedel vani i pil kavicu,kaj onda očemo,negdje,sad više nije bitno gdje se smije čvaljit?
 

gox

New member
Re: Susret!!?!

Subota ili nedjelja popodne? Nitko pretpostavljam ne radi, ako bude dobro vrijeme, super za neku cugicu :)
 

deda

New member
Re: Susret!!?!

A jeste smrznuti,gdje vam je maldost,pa inak bumo blejali po autima,tak da trebamo biti vani.Ajde smislite neki birc,koji ima parking,da se može doći s autom do stolova i van iz tih hiža,kaj ste se zakukuljili!
 

zoran37

New member
Re: Susret!!?!

Ja neznam gdje je bila kod rotora, neko je predložio da se kupi cuga i neki kolači no ja bi još nadodao da bi možda i neki roštilj bio ok, ponest i šatore pa recimo krenut subotu ujutro a razić se nedjelju popodne no mislim da je za sad još prerano za to jer zima je po noći. Za sad recimo subota ujutro se nać, cuga laganini, neki roštiljić, popodne razlaz doma.
 

deda

New member
Re: Susret!!?!

Za to je čorenje je ipak još šljiva,lako vama,a ja bi onda babu moral peljat de se ne smrznem.
 

deda

New member
Re: Susret!!?!

Predlažem Getro kod Dugava,nađemo se na parkingu i onda u Dugavama ima kafić ispred kojeg je velki parking,da odemo tamo.Ak ima neko bolji prijedlog,može.Ovo sam predložil jer je negdje na sredini,pa ono da je odprilike svima jednako daleko.
 

1587 VTS

New member
Re: Susret!!?!

Evo ljudi ja neplanirano ipak ispao u zg danas, u ned ujutro idem nazad, tako da se ovaj put necu uspjet kandidirat :(
 
Na vrh