Citroëni na ulicama - (ne)slučajni susreti

Ax boy

Well-known member
Mislio sam baš napisati ko bi uopće i pogledao Pežoa pored ove krstarice i eto..našao se izdajnik Citroenova roda 😆😜
Joooj a jesam ja više nahvalio c6 sa limuzina i sve vremenski. Reko sam samo karavan hahahaha. Nisam izdajnik jer kad vidim c4 hahahah još nisam siguran da mi nije wauuuuu. Međutim i Peugeot 308 mi je top sad pa eto dileme 😀😀😀👍👍👍💕
Mislio sam baš napisati ko bi uopće i pogledao Pežoa pored ove krstarice i eto..našao se izdajnik Citroenova roda 😆😜
I još nešto mi nema neke logike iako ajd, zezamo se pa.. Izdajnik bi bio ds vozim krampwagen volkswagen il audi a ne ovo. To Suu vrlo vrlo slični auti bar. Peugeot&Citroen 😮😮😮
 

Ax boy

Well-known member
Onda pojebi ženinu sestru pa vidi jel isto.
Jaooo usporedbe, hahah nema žena moja sestru tako da. Ne pričaj svašta,bolje pojedi svašta. Dobro ok nisu isti izvana ali isti su motori 2012 euro 5 recimo. Nema razlike u motoru 68kw.
 

Ax boy

Well-known member
Eto, Amić od mog mehe iz servisa. Sam ga je slagao od zadnjeg šerafa, prelakirao, prefarbao, iznutra komplet sredio. Čovjek je umjetnik za Citraće, pogotovo oldtajmere... 😀 😀 😀 😀
Eto jedan brat po boji 🤝🤝😊
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Ax boy

Well-known member
Hahaah ženska fina plavušica u štiklicama točila u euro 5 c4, običan dizel na croduxu. Ajmeee 😮😂😂😂😂👌👌.
Pomogao sam jer nije znala koje gorivo ahh
 
Na vrh