Citroëni na ulicama - (ne)slučajni susreti

drago_st

Well-known member
Donator foruma
A ne znam, sve ima svoje cari..dobar je skroz serijski sa original felgama, a dobar je i sa pokojim spojlerom i vecim felgama..
 

LHM

Member
Je ovaj nesrertnik šta tu leži V6 ?

EDIT:
To je serie 2 , sorry ako netko naleti na full opremu V6 serije 1 preporučam se.....
 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Je ovaj nesrertnik šta tu leži V6 ?

EDIT:
To je serie 2 , sorry ako netko naleti na full opremu V6 serije 1 preporučam se.....
Nije serie 2, vec serie 1 sa maskom, farovima i retrovizorom od serie 2..
 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
Drago kakav je ovo susret? Ovakva eskadrila se ne može slučajno zadesit jedna kraj druge na parkingu 😀
Slucajno, ovo je sve od jednog prijatelja mi..zaba mu bila na servisu pa mu je ostala tu parkirana, C6 inace stoji tu, on dosa sa c5 i parkira, kasnije mu dosla zena sa xm-om i parkirala tu..
 

drago_st

Well-known member
Donator foruma
A eto..njegova voli xm-a..
Moja ne zna koji joj je gori..c6 ili xm..ne zeli ih niti probat vozit..sta ces
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Potjera za dvojnikom u Rovinju...
Ok, boje su različite, ali anyway: ne viđaju se često jedan za drugim!
In fact, ovo je prvi put u više od godinu dana otkako vozim DS5 da sam ovako ulovio jednoga!
:cool:
 

Prilozi

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
carspottingcroatia.com

Citroën CX Prestige

15.04.2021.

Na čakovečkim je prometnicama snimljen Citroën CX Prestige, a riječ je o produženoj izvedbi popularne francuske limuzine i europskog automobila 1975. godine (ECOTY).
Nevjerojatni CX Prestige je 250 mm duži od bazne izvedbe, a mjeri 4916 mm u dužinu, 1734 mm u širinu i 1359 mm u visinu, uz međuosovinski razmak od čak 3095 mm.
Ne čudi kako je CX Prestige zbog izdašne ponude prostora bio omiljen i među brojnim državnicima, uključujući i tadašnjeg francuskog predsjednika Jacquesa Chiraca.
Što se motorizacije tiče, pod poklopcem se nalazi 2,4-litarski 4-cilindarski benzinac koji razvija 128 KS, uz 198 Nm, dovoljno da potjera limuzinu do najveće brzine od 190 km/h.

0ff39b.jpg58238e.jpg8d317b.jpg93db85.jpg9b72e3.jpg67c6a1.jpg861398.jpg0336dc.jpg
 
Na vrh