Citroën susret: Bačka Palanka 2015.

Zmix

New member
:gaah:

1. Miroslav(BiH)
2. ZlatkoC4(HR)
3. Deda(HR)
4. Blažo Ðukić(SRB)
5. Ostreš(SRB)
6. Hiroviti(SRB)
7. Rajan(SRB)
8. Bane am2(SRB)
9. Igor(SRB)
10. Gaja(SRB)

Aha. :D
A jel da da nećeš doći Alfom? :hm:
 

Zmix

New member
E moj prijatelju, da vidiš samo šta se piše na CF Srbije... :hm:
Niko neće doći Citroenom na Citroen susret. :rofl:
Èak i ja razmišljam da uzmem od matorog Renault Thaliu. :grin:
A ako imaš i ti nekakvog ne-Citroena, bilo bi poželjno. LOL
 

Zmix

New member
Ma nemoj?
Deda, čoveče Božji... išao si nedavno Amijem u Dalmaciju na susret, bilo je hladno, uhvatio te nekakav kijamet i sve bilo OK, a u BP hoćeš Alfom na CITROEN susret?! :shock:
Reci mi da se šališ? :eek:
 

Zmix

New member
Dragi prijatelji, nastavljamo sa organizacijom susreta. :)

Danas sam razgovarao sa gazda Miodragom u vezi susreta i ništa se nismo dogovorili. :D
Sve ostaje onako kako je i bilo na prethodna dva susreta.
Hrana za vreme susreta (petak večera, subota ručak i večera) košta 15 evra po osobi a deca plaćaju pola cene obroka.
Bungalovi koštaju 20 evra/dan i oni su već rezervisani (Ðukić, Ostreš i Miroslav).

Sledeće na redu je obilazak okolnih salaša i rezervacija dodatnog smeštaja i organizacija posete samostanu i tvrđavi u Baču.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Pratimo te što pišeš. Što, kad i koliko. Radujem se susretu. Koliko imamo kandidata. Ali ne zaboravi i bolje polovice:D
 

Zmix

New member
Ovako...

Mesto susreta je (već tradicionalno) čarda "Florida" u Bačkoj Palanci.

Susret počinje u petak (24.04.) posle podne. Okupljamo se, gosti se smeštaju i u 20h je večera (pasulj sa kobasicom). Nakon toga se družimo, ćaskamo...

Subota (25.04.) - ujutro dočekujemo jednodnevne učesnike (tzv. subotare:grin:), ručak je tačno u podne (po izboru bela čorba, roštilj, salata ili riblja čorba, pečena riba). Nakon ručka ćemo formirati kolonu i odlazimo u Bač i posetićemo Franjevački samostan i tvrđavu u Baču. Nakon posete Baču, vraćamo se na čardu, družimo se, ovo, ono i u 20h je večera (juneći gulaš) i slobodne aktivnosti.

Nedelja (26.04.) - kafa na čardi, ispraćaj gostiju, zatvaranje susreta.

Kao što sam i napisao, cena hrane na susretu ukupno iznosi 15 evra po osobi, a deca plaćaju pola cene. Plaćanje se vrši na licu mesta, nije potreban nikakav avans. :)

Što se tiče smeštaja, sva tri bungalova su već zauzeta.
Dodatni smeštaj ćemo rezervisati na nekom od obližnjih salaša i bićete blagovremeno obavešteni o izgledu i cenama smeštaja.

Informacije za učesnike susreta koji dolaze iz Hrvatske.
Èardu je lako naći. Idete na granični prelaz Ilok - Bačka Palanka.
Posle ulaska u Srbiju odmah ste u BP.
Vozite pravo do raskrsnice gde se nalazi skretanje desno za Novi Sad. Orijentir vam je pravoslavna crkva koja se nalazi sa vaše desne strane.
Nakon skretanja za Novi Sad idete samo pravo nekih otprilike 4km i na samom izlazu ćete videti skretanje desno za čardu Florida.
Nakon što skrenete na put za čardu vozite se kroz šumu nekih 500 metara i onda ćete naići na gomilu kojekakvih Citroena i veselih vlasnika istih!
To znači da ste stigli na cilj. :)

Za prelazak državne granice sa Srbijom NIJE potreban pasoš/putovnica.
Od 01.07.2013. državljanima HR za ulazak u Srbiju je dovoljna samo lična karta/osobna iskaznica.
NIJE potreban zeleni karton.
Tokom vožnje OBAVEZNA su upaljena oborena ili dnevna svetla.
Od auto opreme nije potrebno ništa što nije standardno (PP aparat i slično).
Poštujte saobraćajne propise jer su kazne dosta visoke.
Nema potrebe menjati kune u evre pa posle evre u dinare jer sve menjačnice u BP vrše promenu kuna u dinare. Na taj način ćete uštedeti na provizijama prilikom menjanja valute.
Zbog lokacije održavanja susreta koja se nalazi na području državne granice Hrvatske i Srbije, jačina signala mobilnih operatera iz HR je dosta dobar i zato korisnici mobilnih telefona neka podese telefone na ručno biranje svoje mreže da ne bi "upali" u roaming i tako napravili velike troškove telefoniranja.

Valjda nisam nešto zaboravio. :D
 

deda

New member
Jel može za mene rervirati dvokrevetni smještaj,bolje što više na osami da mogu bezbrižno hrkat nakom gajbe piva.
 

Zmix

New member
Deda, za tebe MORA biti!

svaka ti na mjestu.:grin:
fali ti jedino popis sudionika, odnosno žena i njihovi brojevi tel!LOL
Biće, rođeni, budi bez brige.
Samo da se resetujem. :D

Evo nekoliko sličica da vidite kako je to izgledalo prošle godine...



















... i za kraj, pozdrav svima od domaćina. :cool:
Živeli!!! :D

 

gigo980

Member
sve mi se vise svidja ovo druzenje....ako se uspijem organizirat da do tada zavrsim posao ja cu vam se prikljuciti...naravno ako smijem..?
 
Na vrh