Citroën susret: Bačka Palanka 2015.

ZlatkoC4

Well-known member
toliko o pjevanju i zavijanju:D sad da pređemo na ozbiljniju temu, gdje smo ono stali:confused: a da idemo u Èelarevo dunđersko, lav itd.... četri hladna jedno topla i boca crnog:D
 

Zmix

New member
Danas sam prijavio susret policiji, pa da prijavim i ovde da sam prijavio susret. :D
Novina je to što se od nedavno naplaćuje taksa za prijavljivanje javnog okupljanja. :mad:

Takođe i da vas obavestim da se odustalo od odlaska u centar BP iz razloga bezobrazno bezobrazne procedure oko toga. :confused:
Potrebna je saglasnost JKP za urbanizam, sekretarijata za saobraćaj PS Bačka Palanka, nekakvo odobrenje od opštine...da ne spominjem da se moraju angažovati minimalno četiri osobe za obezbeđenje, sigurnosne trake(?!) i još gomila koječega...ma za.ebite!
Posle pivare idemo nazad na čardu. :cool:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Danas sam prijavio susret policiji, pa da prijavim i ovde da sam prijavio susret. :D
Novina je to što se od nedavno naplaćuje taksa za prijavljivanje javnog okupljanja. :mad:

Takođe i da vas obavestim da se odustalo od odlaska u centar BP iz razloga bezobrazno bezobrazne procedure oko toga. :confused:
Potrebna je saglasnost JKP za urbanizam, sekretarijata za saobraćaj PS Bačka Palanka, nekakvo odobrenje od opštine...da ne spominjem da se moraju angažovati minimalno četiri osobe za obezbeđenje, sigurnosne trake(?!) i još gomila koječega...ma za.ebite!
Posle pivare idemo nazad na čardu. :cool:
A nema veze važno da mi idemo u pivovaru i da smo tamo gdje smo se i dogovorili a to je čarda. a mi možemo da se vozimo i bez njihovih taksi i gluposti gdje hočemo.
Umjesto glupani da su sretni što se promovira mjesto oni kompliciraju.

Neka se oni :cenzura:
a mi čemo da zabavimo družimo i razmjenimo iskustva:grin:
 

Zmix

New member
Meni jedna stvar nije jasna.
Sa jedne strane se kao promoviše i razvija turizam, a sa druge strane se čini sve da se razvoj turizma degradira.
Bezveze situacija skroz. :confused:

Nego, to je nebitno, važno je da se družimo. :)
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Neobavezni razgovori

Mirda a što misliš da deda provoza malo tvoj C3 picasso na susret u Bačku, da ne hrđa a i da dobije koji kmh, A i Antin bih trebalo malo prođirati su još na salonskim km.:D
 

ZlatkoC4

Well-known member
Re: Neobavezni razgovori

Najbolje bi bilo da Mirda protera svoj auto idući vikend do BP. :D
Bilo bih ljepo od oba dva dođu:palac-gore:
Evo ja se nudim da ih povezem gratis:grin:
auta če im istruniti a motor još novi u njima:grin:
 

Zmix

New member
Hrvatsko ili Srpsko, isti ku.ac.
Važno je da se druži, pije i časti. :)

Dragi prijatelji,

ostalo je još nekoliko dana do susreta pa bih želeo da vas podsetim da je krajnji rok za prijavu učešća na susretu sreda, 22.04.
Tada će se zaključiti spisak učesnika na susretu.
Nemojte me pogrešno shvatiti zbog toga što stalno potenciram formalno prijavljivanje učešća na susretu, ali ove godine jednostavno tako moram iz više razloga.
Razlog je u tome što ovaj susret organizujem potpuno sam i sav teret organizacije je na meni, lista učesnika je potrebna da bih je priložio prilikom posete Carlsbergu (Skandinavci, jelte...:D), kao i zbog lakšeg organizovanja smeštaja, ishrane i programa susreta.
Naravno, nipošto ne bih želeo da zbog neke sitnice (npr. kasno prijavljivanje) neko izvisi za posetu pivari ili za hranu.

Zato bih vas najlepše zamolio da blagovremeno (najkasnije do srede, 22.04.) uz vašu pomoć privedemo kraju prijavljivanje za susret.

Hvala!!! :)
 
Na vrh