Cijena održavanja

dinko1981

Well-known member
Graničnik vrata za c4 II ali vjerujem da paše na više modela, sa aliexpresa - 233kn, izgleda sasvim pristojno, koliko je kvalitetan budemo vidjeli... kod nas su preko 400kn, barem ono što sam uspio nać
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Ja sam u PA dijelovima svoj platio 150 kuna. Istinabog, godinu dana se vukao po gepeku, a sad ni ne znam gdje je, pa ne mogu reci jel kvalitetan.
Ali su vrata prestala škljocati sama od sebe, tako da... :ROFLMAO:
 

dinko1981

Well-known member
Pa dobar je čim je ovaj prestao škljocat, ućero mu strah u kosti... Inače moja su malo škljocala a čim sam nadobudno malo pomazao odmah se rapidno pojačalo škljocanje
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ja cu bas menjati graničnik na vozačevim i suvozacevim vratima. Jedan me izadje oko 2000rsd=17e=128kn. Neki Poljski proizvodjac, Polcar
 

ironmladen

Member
Donator foruma
Sve novije aute peljam u SLO. Sasvim jedan drugi standard i pristup u servisu.

Mene je iskustvo naučilo da je jeftino nije povoljno. :) Ovak ak kaj zaebu, hladno se vrneš, i veliš nisam zadovoljan tim i tim. Kad ideš kod pajdaša od pajdaša a stvari ne ispadnu kak si očekival onda samo sekiranje. :)
Kolega svoju Kiju također vozi u SLO (Dobova) iz istih razloga. Ja sam mislio navratiti u SLO zbog aktivacije povezanih usluga, ali koliko sam gledao nijedan Citroen službeni servis nije npr. blizu Zagrebu kao kao ovaj Kijin u Dobovi.

Ako netko ima neku preporuku slovenskog Citroen službenog servisa za nas iz Zagreba...
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Avtoline Krško, bio dva puta.
Jednom na malom servisu i jednom veliki, (zupčasti, pumpa, itd.) Nemam zamjerki, pa mogu preporučiti. Izgleda jadno izvana, ali usluga je OK.
 

ironmladen

Member
Donator foruma
Avtoline Krško, bio dva puta.
Jednom na malom servisu i jednom veliki, (zupčasti, pumpa, itd.) Nemam zamjerki, pa mogu preporučiti. Izgleda jadno izvana, ali usluga je OK.
Super, hvala na informaciji, jer sam baš u avtoline slao e-mail za te povezane usluge, ali nisam dobio odgovor, pa nisam siguran bavi li se uopće itko time na ovom širem području (bio sam u tratinskoj, slao e-mail u emil frey, slao e-mail u avtoline, pitao poznanika u grifonu, ...) i nigdje nisam dobio konkretan odgovor 🤷‍♂️

Nekako mi se čini da pola ljudi ni ne zna za postojanje povezanih usluga niti čemu služe.
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
jer sam baš u avtoline slao e-mail za te povezane usluge, ali nisam dobio odgovor
Telefonom moraš. :) Old school je to garaža. Oni pričaju bolje hrvatski nego šta ja nabadam slovenski, tako da ne bi trebao imati brige oko sporazumijevanja .
EDIT: @ironlmladen vidi prvo jesu li oni još licencirani citroenov servis. Možda se 4 godine promijenilo nešto.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh