C5 X7 TOURER 2.0hdi 120kw AT exclusive by AdelonE

adelone

New member
Konacno sam se odlucio da predstavim i svoju ladju i da podjelim nekoliko slika.
Nisu neke umjetnicke slike, kao sto neki od vas znaju uslikati, al nadam se da se moze vidjeti kako auto izgleda. :)

Ovo mi je prvi citroen i prezadovoljan sam skoro svim. Naravno, istakao bih udobnost, al vecina vas vozi, ili je vozila hidraulicare pa znate kako je to.
Pored tog bih istakao i opremu u autu. Lakse mi je reci da nemam grijace i masazu siceva i panoramu, nego nabrajati sta sve imam od opreme. :)
Da ne bude da samo hvalim, mislio sam da ce biti malo vise mjesta na zadnjoj klupi i u gepeku. Mislim, ima sasvim dovoljno, ali sam ja nekako mislio da ce biti vise.
Eto to je to, pa ako vas nesto interesuje, vi slobodno pitajte. Pozz za sve :)













 
Posljednje uređivanje:

adelone

New member
Mocan stroj, nek te sluzi dobro!
Nemoj ga zatamljivat vele
Ja navikao da bude zatamnjeno... I vizuelno mi je ljepse, a i prakticno zbog sunca.

Zašto ne zatamniti? Super će mu sjest. No i ovako je naravno prelijep

Samo ako mogu još sugerirat da ubuduće uploadaš slike na https://postimages.org/ ili neku drugu funkcionalnu stranicu

Evo promjenih na brzinu. Nisam znao da ce onako biti sa onom stranicom.

Fabricki su mu tonirana zadnja stakla. a ja bih da to nekako izjednacin. Ne zatamnjujem jedino vjetrobran.

Hvala na komplimentima za auto. :)
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Budu mi karavani ko mrtvacka kola kad se previse zatamne! Zato rekoh nemoj vele, blaga neka folija! Sve je stvar osobnog ukusa!

A auto je odlicno
 

adelone

New member
Isto i ja tako mislim. Zato nikad ne bih kupio tamnog karavana, pogotovo npr mercedesa :) :):)
A i mislio sam samo da izjednacim, tj da nekako pogodim i boju i procenat zatamnjenosti sa zadnjim staklima. A ne da bude 85% zatamnjen. Samo blago.
 

Doomsday

U prolazu...
Uh, neće bit jednostavno... Moraš osim zatamnjenosti gađat i boju, ton folije...

Pokušaj naći nekoga tko radi sa Llumar folijama, pa imaš recimo u Charcoal (CH) zelenkastoj nijansi povoljniju seriju ATC CH SR HPR ili malo skuplju ali bolju ATR CH SR HPR seriju...

Onda lagano isprobat, prislonit probno pod staklo za pronaći najbliži ton zatamnjenja...

:cool:
 

adelone

New member
Ma ja cu samo iznijeti svoju zelju, a covjek sto mi je do sad zatamnio bar 20 auta ,sto mojih sto od brace, prijatelja itd nek gleda sta ce i kako ce . :):):)
 

adelone

New member
Ev, turila ti baba slike normalne veličine

Btw. odličan ...puno sretnih i bezbrižnih kilometara
E pa hvala babi. i Hvala na lijepim zeljama :)


Odličan je, sretno!

Ima nešto moćno u karavanima.
Hvala. Ja namjreno trazio karavana, supruga uzela neka kabasta kolica za bebu, pa ajde reko da se ne patim sa gepekom. i nisam se pokajao.
 
Na vrh