C5 x7 2013 problem sa radiom

luka1404

Member
Znači imam radio i veliku navigaciju ogdvojeno
Crko mi radio kupio drugi stavio svira Al nemam sve kao na starom radio
I svijetli mi greška bio u ovlaštenom servisu i vele da mora bit radio po broju kao na starom ili složit stari radio
Problem je greska sto mi svijetli stalno
Dali se da kako riješiti?
 

gambler072

C5 enthusiast
Je li isti model kao stari radio? Ako jeste, treba preko dijagnostike upisati VIN broj u radio da bi se rijesio greske. I koje opcije fale?
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Kao što kaže gamlber, ako je isti radio kao i originalni, treba dijagnostikom upisati tvoj broj šasije da prestane raditi Beep svake sekunde.
Ako ne znaju složiti opcije, neka povuku automatsko telekodiranje po tvom VINu sa PSA servera i sve će ti biti isto kao i sa starim radiom...
Btw. koji je radio, koje godište (i slika bi dobro došla)?
Ako i nako ntoga pokazuje neke greške, onda njih rješavati...
 

luka1404

Member
Kao što kaže gamlber, ako je isti radio kao i originalni, treba dijagnostikom upisati tvoj broj šasije da prestane raditi Beep svake sekunde.
Ako ne znaju složiti opcije, neka povuku automatsko telekodiranje po tvom VINu sa PSA servera i sve će ti biti isto kao i sa starim radiom...
Btw. koji je radio, koje godište (i slika bi dobro došla)?
Ako i nako ntoga pokazuje neke greške, onda njih rješavati...
Post je automatski spojen:

Kupljen isti radio tj godinu dana mlađi od starog radia upisan vin ne dozvoljava telekodiranje bio u ovlaštenom nisu ništa uspjeli riješit a greška ce svijetlit dok to ne riješim problem na tehničkom :)
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Post je automatski spojen:

Kupljen isti radio tj godinu dana mlađi od starog radia upisan vin ne dozvoljava telekodiranje bio u ovlaštenom nisu ništa uspjeli riješit a greška ce svijetlit dok to ne riješim problem na tehničkom :)
Ajmo ispočetka:
1: Koji radio imaš u tom 2013 C5? Pretpostavljam eMy Way (RT6)?
2: Ako je upisan VIN to je već telekodiranje. Dakle; to dopušta, a telekodiranje ostalih funkcija ne dopušta? Kao što rekoh: najlakše im je u servisu povući kompletno automatsko telekodiranje prema tvom VINu (na PSA serverima je tvoj originalni file). Tu nema nikakvog mozganja i petljanja i to može bilo koji početnik u servisu na službenoj dijagnostici (Diagbox) uraditi. U kojem servisu su ti to radili pa da to ne znaju?
3: Koju grešku ti pokazuje na displayu? Puka zamjena radija ne otklanja greške raznih sustava (osim ako je greška baš u samom radiju)...

Pozz!
 
Na vrh