C5 by Carlsson

ExOduS442xb

Racing
Nemoj biti škrt sa informacijama i slikama! Dali je motor originalan ili je remapiran? Ako se ne varam bile su dvije verzije, tvornička mapa i od Carlssona, ili je to bio Musketier?

Kako god bilo, lijep primjerak!
 

ExOduS442xb

Racing
Mislim da se može izvući i više, ovo je više umjereni remap, možda i bolje, dyno je najprecizniji.
Osobno sam puno o tome razmišljao i za sada sam odlučio da nebi ništa dirao, stvarno mu nije potrebno. Ali nikad se ne zna..
Znaš li dali je diran i ecu od mjenjača ili je to ostalo defaultno?
 

Bunja

New member
PS: Bunja Bunja plaćam piće u Bossu sljedećeg ljeta u Subotici (moj rodni grad)!
Dogovor! (y) Jesi is Kera el Šandora? 😉
Može li koja slika unutrašnjosti ako nije problem? :D
Možda i imam digod... potražiću.
Inače felne originalne, reparirane. Drugi set. Imam jos jednu viska ako nekom slucajno treba...

Felne posle reparacije - Servis felni Mixa
Inače felne originalne, reparirane. Drugi set. Imam jos jednu viska ako nekom slucajno treba...

Felne posle reparacije - Servis felni Mixa
Dogovor! (y) Jesi is Kera el Šandora? 😉


Možda i imam digod... potražiću.
Inače felne originalne, reparirane. Drugi set. Imam jos jednu viska ako nekom slucajno treba...

Felne posle reparacije - Servis felni Mixa
1701763516988.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Bunja

New member
Prva je. :) Da me sin ne gnjavi da ga s vremena na vreme ubacim u sport mod ne bi ga ni dirao. :ROFLMAO: Kod mene dosao u ovom stanju.

Patosnice i nalepnice na prednjim blatobranima sam nasao i uvezao iz Poljske 🇵🇱 da bi ga doveo u full. Remontavao elektro motor za hidrauliku, veliki servis odradio letos.

Garaziran, sluzi za duza putovanja, redovan je na putevima u 🇭🇷 .
 

Brruno

Well-known member
Tipke izlizane,plastika oguljena, kod new business modela ta plastika je obojana nekakvom uzasnom krem bojom koja se guli, tipka S oguljena kao da sam 25 godina tapkao po njoj. Koliko je auto meni fenomenalan, toliko bih balkanski išamarao one koji su odlučili tako nešto napraviti u ovom autu.
 
Na vrh