C4 picasso 2.0 hdi black mamba

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Pa mora raditi ako ima grijač koji se može upaliti, struja dolazi. Ako je LED-ica ispravna, 12V......!Bez obzira sad na regeneraciju...
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
LED je sigurno ispravna, problem moze biti gde sam ja spajao žice od LED. Provericu sa multimetrom napon na grejacu da budem siguran da struja dolazi. Pokusacu da skinem konektore sa grejača pa da tu spojim zice od LED, sve nekako zajedno sa konektorima koji idu u grejač. Pomislio sam da se grejač mozda ne pali jer je toplo napolju.
 

rakonja

Pirotehničar!
Donator foruma
Sumnjam, moj kad upalim radi. Do kada neznam, ali bar sekundu mora. Sumnjam da je povezano sa senzorom za temp. Onda po kiši ne suši retrovizor.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Niko nije spomenuo, kad spajaš ledicu moraš paziti na + i -. Probaj kontra spojiti ledicu
Probao i to, nista skinucu konektore sa ogledala/grejaca. Mora da je oksidiralo.u majčinu, pa cu probati direktno na konektore
Uz multimetar uspeo sam da ustanovim da usled oksidacije, nije na celom konektoru bilo napona. Tek u jednoj tački, uzeo malo wd40, ocistio. Pa je situacija bila bolja. Najveca burgija u setu je resila rupu, mislio sam ako treba veca najebo sam :D. Sija sada svaki put, uspeo sam ljudi :D
1000022415.jpg1000022416.jpg
 
Posljednje uređivanje:

diegos

Well-known member
Bas mi je neki dan stigao ovakav, tj. ova teleskopska ruka i priljepak su identicni, slucajno sam s njim dotaknuo staklo i jedva sam ga skinuo, bez da je polugica bila kliknuta. Drži ko sam vrag (dok je novi, jel), ima kao neki gel na tom gumenom dijelu, vidjet cemo koliko ce trajati
 
Na vrh