C4 II - Pozitivna iskustva

re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Pa jasno je da m.goran nije mislio da je auto savršen. To je bila zafrkancija na mnoge kritizere. Tako sam to ja shvatio pa je potpuno deplasirano dokazivati nesavršenost C4.
POTPISUJEM!
Ali lijepo je ljude potaknuti i isprovocirati...
Naravno da C4 II nije savršen. To je jedan običan auto koji se ili voli i vozi ili ne. Ja svoj obožavam jer je baš onakav kakvog sam želio. Malo serijske,malo dodatne opreme i ima da uživam i vozim ga još minimalno 5 godina (i plačam kredit naravno).
Ovu temu sam započeo iz razloga koji je Nono tako lijepo opisao(HVALA),ali i iz razloga što sam smatrao da bi članovi ovoga foruma trebali funkcionirati po principu "svoje voli,tuđe poštuj". Ali primjetim da nije baš tako,nego prije "susjedovo je uvijek bolje nego moje". Tako da uvijek Citroen lošiji od njemca ili japanca...a to znamo svi da baš i nije istina!
I sretan Uskrs svima(bez obzira što voze)! :prijatelj:
 
Posljednje uređivanje:

c4 power

New member
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Tako da uvijek Citroen lošiji od njemca ili japanca...a to znamo svi baš i nije ustina!
"svoje voli,tuđe poštuj".
Baš tako!! Dokazano u više navrata sa vozilima drugih marki, (3 VW-a, golf, 2 passata, Audi, Bmw,Renault, Peugeot) sve je to isto ili slično što se kvarova tiće, svi se oni kvare i čovjek samo bude više razočaran kad mu se to desi na nekim razvikanim markama jer kao zato sam i platio više da bude siguran. Nema toga više, ako je ikad i bilo :p . Baš zato svaki put kad prilazim svom novom C4 1.6hdi medveščak izmami mi osmjeh na lice koliko mi je još uvijek lijep, uživam i guštam u svakom kilometru. Ne, on nije savršen ali zadovoljava sve potrebe mene i moje obitelji pa i više od toga.
 

Cutac

Prèkaroš
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Ja koliko sam shvatio, ti si felge uzeo poslije kupovine auta. Jesam u pravu?
Ako da, koliko si ih platio, i gdje?
Ako ne, nema veze :)
Sretan Uskrs!
 
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Nisam. Bile su na njemu. Dobio sam zimske gume gratis i kupio čelične felge.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Laži i objede. :) Fauve se ne kvari. :D
 

Mrèela

New member
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Ovo je makina i po ! Sve ove druge c-4 tvorkre nisu ništa ,kada se uporede sa ovom.
Svaka čast na izboru,i da te dugo služi.:whistling:

Više nego savršena!:D
 

Konrad

New member
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

A onda nam je portal na kojem jako često vidimo bannere Golfa i drugih marki VW koncerna zaključao temu o Golfu

LOL LOL LOL jok nebudu LOL
 
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Ovo je makina i po ! Sve ove druge c-4 tvorkre nisu ništa ,kada se uporede sa ovom.
Svaka čast na izboru,i da te dugo služi.:whistling:

Više nego savršena!:D
Hvala...
I još uvijek bez kvara
:palac-gore:
 

La Marche

Iskreni optimist
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Uz Savršeni C4 II... prijateljica, žena od 50-ak godina, ne zanimaju ju auti, ali kako joj stari auto već ima 15 godina (VW koncern, jasno), mora/želi kupiti novi. Sistematična i štedljiva kakva je, sasvim neopterećena "brandovima" i urbanim (i manje urbanim) legendama, još manje kavanskim i forumskim pričama, detaljno proanalizirala što sve može kupiti, gdje i pošto i na kraju... znate već... C4 II.
valjda je onda ipak najbliži savršenstvu?
 
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Opet smo dostigli savršenstvo. :palacgore:
Već 5 dana nitko ništa!!!
:euforija:
 

Runner

Member
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Opet smo dostigli savršenstvo. :palacgore:
Već 5 dana nitko ništa!!!
:euforija:
eto kod nas 7000km manje više gradske vožnje, a dosad ni najmanji problem... nije da ih prizivam :)

a u Osijeku svakim danom viđam sve više i više novih C4 :shock:
 

Cutac

Prèkaroš
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Ovaj moj mora na dotezanje suvozačevog mehanizma za prozor jer sve puca i škripi, a počelo se ljuštiti onaj gumeni lak sa ručke vrata.
 
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Ovaj moj mora na dotezanje suvozačevog mehanizma za prozor jer sve puca i škripi, a počelo se ljuštiti onaj gumeni lak sa ručke vrata.
možda jednostavno nemaš sreće.:(
kao ja sa prvim C4. Ali evo drugom dao šansu pa mi možda sada vraća. :wub:
 

Cutac

Prèkaroš
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Ja nemam sreće ni sa čime. Što god kupim, crkne. Makar u garantnom roku, ali crkne.
 

linkres

New member
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Ja nemam sreće ni sa čime. Što god kupim, crkne. Makar u garantnom roku, ali crkne.
NIsi jedini, i mene neke stvari zezaju, i reklamirao i opet isto,a nek stvari i sumnjam da mogu rješiti, to je valjda kakve si sreće kod napr. cvrčanja u armaturi.

Ove lajsne na vratima su predivne? To je org. Citroenovo? koliko love?
ja sam stavio one iznutra na prag.


Super lajsne, koliko love, koji materijal?
Ja sam stavio lajsne na prag iznutra, super su.
 
re: SAVRŠENI C4 II - Pozitivna iskustva vožnje i posjedovanja

Super lajsne, koliko love, koji materijal?
Ja sam stavio lajsne na prag iznutra, super su.
Lajsne su original Citroen. Nemam pojma koji materijal. To sam stavio odmah čim sam preuzo auto. Mislim da su bile cca 400,00 kn,ali sam i ja stavljao te na pragove pa onda neznam točno.
Uglavnom,prava stvar. Puno daju na izgledu. A unutrašnje su isto prava stvar,i pogotovo bi ih preporučio svima koji imaju malu djecu. Nema grebanja po laku prilikom ulaska/izlaska u auto.

Što se tiče samog auto,sve super. Da li se stvarno ubrajam u one sretnike koji nemaju probleme(zasada) ili mi se kriterij malo smanjio s obzirom da je stara C4-tvorka stvarno bila loša. Stalni kvarovi,problemi sa podizačima,cvrčci,nemiran ler gas...itd,itd. Nešto kao Cutac sa svojim.
Ali sada i zasada mogu reći da sam prezadovoljan i nadam se da će tako ostati.
Da li su možda prilikom spajanja auta poklonili neku veću pažnju jer sam naručio dosta dodatne opreme ili je to samo tako,nemam pojma. :confused: Ali je ok!
Svima bi se usudio preporučiti kupnju C4 II,makar prema mom iskustvu i sa ovom opremom. Za ostale modele ne znam.
 
Na vrh