C4 II 1.6 HDI 110 BVM6 ivanzg

ivanzg

milo mi je hrniæ
Vidim da ste mi uspaničili Moneru,čovjek se premišlja,al nema potrebe autić je o.k. Uvijek se može nešto nepredviđeno dogoditi al zato postoji garancija.Reklamacije su danas nešto sasvim normalno,samo treba bit smiren i odlučan ili ko što Zmix kaže "samo teraj",ako šta ima isplivaće u garanciji i zamjeniti se:palac-gore:
 

monera

New member
ma nadam se da ce sve biti u redu :D prijateljica mi zivi u blizini tebe, ako je to tvoj auto parkiran tamo... i svaki put se zaustavim pa pogledam autic i ponovno se zagrijem :D i vec par puta sam kod langica vidio zensku osobu (moguce tvoju zenu) u istom primjerku (mozda tvom) :))
 

liberty

Well-known member
ma nadam se da ce sve biti u redu :D prijateljica mi zivi u blizini tebe, ako je to tvoj auto parkiran tamo... i svaki put se zaustavim pa pogledam autic i ponovno se zagrijem :D i vec par puta sam kod langica vidio zensku osobu (moguce tvoju zenu) u istom primjerku (mozda tvom) :))
kad si ga naručio i kad dolazi:)
 

ivanzg

milo mi je hrniæ
Eto nakon 9 godina došlo je vrijeme da se citronja i ja rastanemo.Služio me je savršeno i dan danas je u top stanju,stvarno iznad svih očekivanja.Puno me lijepih uspomena veže za taj autić i nadam se da ide u dobre ruke.Naravno forum pratim i dalje kao i dosad iako drugi auto neće biti Citroen.
 

Prilozi

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bome je duga veza bila. Daj malo detalja, koliko si km napravio s nim, ima kakvih minusa nakon svih tih godina u vezi auta? Ili je samo pozitiva :)
 

ivanzg

milo mi je hrniæ
Bome je duga veza bila. Daj malo detalja, koliko si km napravio s nim, ima kakvih minusa nakon svih tih godina u vezi auta? Ili je samo pozitiva :)
123000 km jedini problem injektori koštalo 6500 kn skupa sa čišćenjem fap-a kod pinjušića i to je to.Nisam promijenio sve skupa možda 4 žarulje,ostalo redovni servisi,diskovi,pločice i sajle ručne kočnice
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nebih skakao kolegi u usta, ali odgovor se sam nameće... nemaju ''normalnih'' auti u ponudi.
Vlasnici C4, C5, malo bržih Citraća... nemaju ništa za kupiti među današnjom ponudom Citroena. Osim ako ne žele voziti 2wd suviće.
 

ivanzg

milo mi je hrniæ
Nebih skakao kolegi u usta, ali odgovor se sam nameće... nemaju ''normalnih'' auti u ponudi.
Vlasnici C4, C5, malo bržih Citraća... nemaju ništa za kupiti među današnjom ponudom Citroena. Osim ako ne žele voziti 2wd suviće.
Iskreno uletila mi je neka kombinacija za Bmw520d 2016 sa samo 50000km od prvog vlasnika i još sam dao Citroena pod račun u protuvrijednosti 50000 tisuća kn što morate priznat nije loša cifra za C4 2011 godište.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Iskreno uletila mi je neka kombinacija za Bmw520d 2016 sa samo 50000km od prvog vlasnika i još sam dao Citroena pod račun u protuvrijednosti 50000 tisuća kn što morate priznat nije loša cifra za C4 2011 godište.
Pošto je BMW bio s tom km?
Nebih skakao kolegi u usta, ali odgovor se sam nameće... nemaju ''normalnih'' auti u ponudi.
Vlasnici C4, C5, malo bržih Citraća... nemaju ništa za kupiti među današnjom ponudom Citroena. Osim ako ne žele voziti 2wd suviće.
Uništili su marku s tim kaktusima. Nisam istraživao kako im prodaja ide, ali sam pod dojmom da PSA uopće više ne mari za Citroen. Imali su eksperiment s DS. Sumnjam u njegov uspjeh. I sad su se očito koncentrirali samo na Peugeot.
 
Posljednje uređivanje:

ivanzg

milo mi je hrniæ
Pošto je BMW bio s tom km?

Uništili su marku s tim kaktusima. Nisam istraživao kako im prodaja ide, ali sam pod dojmom da PSA uopće više ne mari za Citroen. Imali su eksperiment s DS. Sumnjam u njegov uspjeh. I sad su se očito koncentrirali samo na Peugeot.
Doplata za Bmw je bila 110000 kn doslovce džabe.Trebala lova u 24 sata i ja ni kriv ni dužan uletio.Prilika sad i ko zna da li ikad više 🥳
 

Prilozi

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Fino, fino. Nisam mislio da će me interesirati, ali sad kad si objavio sliku, bilo bi fora da imaš temu za BMW-jca ovdje. Da ne moram ići za tobom po BMW forumima. 😀
Doplata od 110 je ništa.
 
Na vrh