C4 2.0 HDi by 'peh'

peh

New member
Da, da... Budu jedanput već te slike? :whistling:
Moram se ispričati ali slike ne stignem tako brzo postaviti.Prvo još nisam niti preuzeo auto(čekam kredu);),a onda i prebukiran sam s drugim obvezama,ali potrudim se čim prije:angel:

Da se nadovežem:

Ako je auto prošlo toliku kilometržu a nije mjenjan set kvačilo,korpa pogotovo ako je plivajući koji je znatno skuplji,,,ajme
I još jedanput napomena na dizne....obavezno provjeri....
Zajebi te priče,od kolege,od susjeda,bake,brata itd itd...
Ako ti se šta desi ima da bježe,ko jamci na sve strane....
Kvačilo je mjenjano na 80000 mislim
 

brezC4

New member
Meni su svi TDI i HDI motori zviždali, bilo novi bilo stari... Hm, sad sam se zabrinuo
postoji karakterističan zvuk kada vrisne turbina. a pod normalno se mora čuti kada se vrti neslućenim brzinama i tiska zrak u motor.
 

peh

New member
LOL



E, tu bi htel videti likove koji voze pre-šparavno i koji se hvale kak im prevoz malo troši! :D
Konji bi definitivno imali dijetnu figuru! :grin:
LOL to treba patentirat' mršavo je in.

nemojte čovjeka plašiti :) pustite ga da uživa u novim kolima i neka (posvećeno zmixu): samo to tera ;)
Mene više ništa ne može prestrašiti dovez'o kompi golfa 2 iz njemačke otad' ne poznajem strah.
 

peh

New member
Evo mene vozam autić par dana i za sad sam prezadovoljan odnosom uloženo.dobijeno auto ide kao san,i za sad sve štima nadam se da će i ostati tako.Znam,znam slike će biti dok se vrijeme suglasi po ovoj buri ne izlazim ni gorivo sipati đaba ono što god to znači fuel lewel to low(btw jel' to opasno i hoćel' mi to naškoditi cincilatoru),a ovo digitalno smeće od aparata ne možeš držat po ovoj buri u rukama.al' zato obećajem slike uz more:D
 

kruki

New member
A gdje to, samo on zna:grin:
I meni je cudno to s kvacilom na 80000, moj c4 je odradio skoro 150000 s prvim, i tek se ove godine osjetilo da je malo tvrdje (alo nikakvih nuspojava kod saltanja nije bilo)... jedino ako je bio sluzbeni, pa su ovi u servisu mijenjali kaj su htjeli...

Inace, auto i motor su prva liga, mislim da budes se jako lijepo i zadovoljno vozio s njim...
 
Na vrh