C4 1.6 hdi 90 BVM by msvetec

radojkta

Member
boja je mrak....sam kaj je više nema u medveščaku :twisted:
Nadam se da ne ostavlja tragove ko na mom crnom!Danas ga vozio u praonu kao nak ga stručno operu kad ono ne možeš sakriti točkice!Sve se vidi al baš me briga kad je najljepša!

A šta se tiče kupnje kupuj jer po meni ovi Medvešćaci ko moj 90hdi su best bay!
 

msvetec

New member
Ja nisam preosjetljiv na to da mi auto mora biti savršeno čisti, ipak je on moj sluga a ne ja njegov, tak da ne primječujem baš neke tragove nakon pranja ali mislim da se na crnoj boji bolje vide nego na mojoj.

@scoodoo samo ti kupi

evo jedna iz praone


i još jedna
 

msvetec

New member
Danas odrađen prvi servis na 20000 km
Izmjenjeni samo filter ulja i ulje te filter peludi.
Cijena 1239,29 kn ja zadovoljan mislio sam da bude više.
 

msvetec

New member
Išao sam u servis sa pretpostavkom da je skuplje od cijene koju sam platio jer sam se naslušao priča kak su ovlašteni servisi skupi bla bla.
Nisam vidio prije post od kolege koji je platio 720 kn ako je tako onda je stvarno moje previše jer je tamo još i filter zraka koji meni nisu mijenjali, pa to je skoro 80% skuplje.
Moram ubuduće malo više pratiti forum
@Hrvoje Marin koji auto i koji servis
 

Hrvoje Marin

Active member
:surprised::surprised:

Isto mi se to čini previše. I to dosta.
Koji servis je to, ako nije tajna?
Pa ovlašteni, naravno. Sjećam se jednog od prije 8 godina,

vidim na računu litra 5W40 140kn, pitam: Zašto?

"Nismo više imali u bačvi, pa smo morali iz bočica od 1L"

Telefon u ruke, CH i račun dolje 200kn > 500. (ulje i filter)

Filter klime Mahle 100 kn platiš kad god i promijeniš sam kad ti se hoće.
 

Matija

New member
Ja idem sutra i računam da će isto tako biti. Kad sam na 9000km promijenio ono prvo ulje onda je račun bio negdje oko 700 kuna: ulje, filter ulja, potrošni materijal (brtva čepa kartera) i rad.

Je'i ga, ja mislim da je samo rad skup. A na ostalim dijelovima cifra ak ide max 10-20% više nego u trgovinama auto dijelova.

Na Xantiji me servis košta, bez rada, cca 100€ (5 litara ulja po cijeni 10€ litra i tri filtera još cca 50€).

EDIT: sad vidim da nije zamjenjen filter zraka. Onda je ipak malo puno. Vidjet ću baš sutra.
 
Posljednje uređivanje:

Matija

New member
Evo bio. Servis koštao cca 900 kuna, bez filtera zraka (ulje, uljni filter, filter klime, rad). Filter zraka motora nije uopće prljav, pa ćemo na sljedećem servisu zamjeniti (jer bi se morao mijenjati svakih 30 000). No filter klime je bio bolesno prljav, pa ćemo to češće mijenjati.
 
Na vrh