C4 1.6 e-hdi 115ks 2013god--hec

Cutac

Prèkaroš
Onda ti definitivno treba ovo
Da se vratim u prošlost i ne kupim e39? :D

Citroen car u cijenama za sve ove gore spomenute
Je, ali to se vidi. U odnosu na A3 je bučniji, nema ni približno dobar infotainment, nema LED trake u raznim elementima unutrašnjosti, materijali su manje kvalitetni, komande klime "gumene" u odnosu na kliktave u A3(kontrole temperature se u c4 osjećaju kao da zapinju za gumu, a u A3 se čuje klik na svaki okret), nema ventilaciju iza, itd...
Ali je udobniji.
Ali, za premium osjećaj/feature, treba platiti :)
 

Brruno

Well-known member
Ne valja niti sa strane gledati brzo se zabiješ nekom u stražnjicu :D
Što got gledao i uspoređivao nekako je Citroen car u cijenama za sve ove gore spomenute :grin:
Ali ne bi znao koliko je tvoj dobar da ne probas i vidis druge ;)
 

Phantom

Drajver
Je, ali to se vidi. U odnosu na A3 je bučniji, nema ni približno dobar infotainment, nema LED trake u raznim elementima unutrašnjosti, materijali su manje kvalitetni, komande klime "gumene" u odnosu na kliktave u A3(kontrole temperature se u c4 osjećaju kao da zapinju za gumu, a u A3 se čuje klik na svaki okret), nema ventilaciju iza, itd...
Ali je udobniji.
Ali, za premium osjećaj/feature, treba platiti
ma daj, evo iz vlastitog iskustva gledao sam A3 sportback (2012) ozbiljno da kupim, samo osim ringova nije me oduševio puno, prtljažnik mali,tvrdo ko kamen,armatura sa krugicima za ventilaciju mi djeluje jeftino, sve više mi vuče u razred bmw1 nego u c4,goljf,astra,308...ali eto kada ideš kruziraš kroz špicu i lupaš tuctuc je više kul to da...:weeabooface:

uništimo čovjeku temu, a nije ni slike postavio ...
 

Cutac

Prèkaroš
Ja govorim za sedan iz 2014.
Udobnost sjedala i ovjesa je na strani c4 i komande tempomata, ostalo... :hm:
A to dolazi od covjeka koji bas ne voli Audi :D
 
Na vrh