C4 1.6 blueHDI 100

TNT

New member


Danas sam primijetio da na prednjim felgama nema čepova i da se pojavila korozija. Da li se još nekome desilo?
 

ZlatkoC4

Well-known member
tu niti ne može biti čep zbog štifta kroz osovinu koja je čelična i normalno da korozira. ali to očistiš i malo crno boje i riješena stvar. :grin:
 

TNT

New member
C4 prešao 5500 km, ide dobro, troši oko 5l, ima jedan problem. Zvučnik u prednjim vratima povremeno prekida, proradi kad kucnem prstom:D
Nije strašno ali zna da nervira
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pitanje dali ti se da skidat oplatu vrata radi toga? :D U servisu sumnjam da bi se oko toga zamarali.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Zvučnik u prednjim vratima povremeno prekida, proradi kad kucnem prstom
javi se u servis bez razmišljanja vjerojatno će staviti novi zvučnik tako da i oni nešto zarade a ti budeš zadovoljan.:grin:
 

TNT

New member
U zadnja dva dana primjećujem škripanje prilikom kočenja, u dva tona, jedan viši i drugi niži. Pomislio sam da je zbog hladnoće, mada auto stoji u podzemnoj garaži. Na satu nešto manje od 7000 km. Koji bi mogao biti razlog?:mad:
 

Cutac

Prèkaroš
Meni je upao kamenčić(tj. par njih) i kasno sam skužio. Cvililo, ali jako hvatalo.
Sada imam trošak diskovi + pakne. :hm:
 

Cutac

Prèkaroš
Pojma nemam, zovem Lageros, naručim sve, stavim u gepek, odem majstoru, preuzmem auto.
To je moja aktivnost oko kočnica :D
Al ajd, budem ga pitao pa javim :)
 

ZlatkoC4

Well-known member
Koji bi mogao biti razlog
Probaj ga prvo minwash i dobro isprati točkove kočnice onad par puta prvo lagano a zatim jače zakoči ako se zvuk nastavi onda u servis ali ako je samo cviljenje bez da se čuje struganje ond je samo do hladnoće. ali večinom se javlja kod nakupine prljavštine od kočionog trenja i uličnog smeča. uz to još hladnoča i eto glazbe za uši :D

plocice su skoro nove
onda samo diskove uzmeš i to je to :cool:
 

Brruno

Well-known member
Pitam jer me.gro.majstora uvjerava da ako pakne nisu skroz nove ide zamjena u kompletu s diskovima. Radi pogresne istrosenosti ako je disk kriv itd itd
 

ZlatkoC4

Well-known member
majstora uvjerava da ako pakne nisu skroz nove ide zamjena u kompletu s diskovima
ti kad kupuješ diskove oni idu zasebno a mogu iči u kompletu ali su većinom zasebno. i samo traži diskove prve ugradnje za svoje vozilo i ne boj se nikakvih priča tvrdo mekano.
 
Na vrh