C4, 1.4 VTi, by Cutac

Cutac

Prèkaroš
Koji motor je taj megan?
Hahaha, 1.5 dci.
To je privremeno dok ne nađem benzinca.
VTS je jučer upaljen kod Konzuma nakon 7 dana stajanja, grijao je prije uspona na Brzaj. Neću ja moći sa dizelom.


Cutac ti ko da radis linijski taxi, sta ce ti toliko automobila :D.
Zamisli ljudi te vide u Citroenu, sta ce misliti o tebi? Menjaj to, dok im nisi u očima pao :D
VTS logično zašto ga ne dam, Panda je automatik, u super stanju, sa full opremom, više nikad takvu neću naći, a moram imati nešto što mi nije žao voziti :D
Isto će sa Hondom biti. U super je stanju, iako sam pao, nema oštećenja, a planiram si uzeti motor za Zagreb i gledam stalno nešto jeftinije jer mi je žao da Honda bude na suncu.
Nije nikakva dijagnoza, samo sam retard.

Reče Cutac i kupi Renola :LOL: :LOL:
Bolje opet od Citroena.
Gledao sam C4 X jer je stvarno komforan, ali 1.2 benzinac je baš loš, tako da, ne hvala.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Bas sam hteo da napisem, samo da nije 1.5dci :D.

Jutro ulazim u svoj Shitroen, cujem ljude na parkingu. Vidi ovu sirotilju sta vozi.
Moracu i ja prodati svoj auto
 

dinko1981

Well-known member
Ja sad da kupujem "novi" auto, to bi morao biti benzinac da klasičnim ubrizgavanjem, može i turbo, sa što manje kilometara. Prvi na pamet mi pada fiat 1.4 turbo 120ks, pokazali su se izvrsni i u kombinaciji sa plinom. Može i klasični automatik. Problem je štu su ti modeli 10+ godina
 

Cutac

Prèkaroš
Pa ja bi najrađe C5 prvu generaciju redizajn sa 2.0 benzincem. Ali je star i kosi se sa željom da nemam star auto.

Megane je dobar, nema zimske gume i ima jedan set felgi, ali je ok. Budem još pogledao ako neki nađem.
 

diegos

Well-known member
A sta je s Meganom 1.2 tce, bio sam ga jednom probao na kratko i solidno ide. Ili ih nema da zadovoljavaju ono što tražiš?
 

Cutac

Prèkaroš
Nema ih. Većina TCi modela ima GT line opremu i u njoj sportske školjke, što mi ne odgovara, želim klasična sjedala.

Našao sam jedan super, tamnoplavi, 1.3 130 konja, školjke...

Ne znam šta je s ljudima, zašo bi netko htio školjke u Meganu lubeničaru sa 130 konja... Ljudi su baš jadni...
 

diegos

Well-known member
Ako mi se nesto sviđa kod renola, to su baš ta sjedala, meni su bas dobra. E sad, da li trebaju u obicnom meganu, to je druga stvar ali kao sjedala su mi bas top :)
 

Phantom

Drajver
imo prijatelj megana rs lijep auto...ali unutra mi je bljak...nikako mi nije sjeo recimo tj srednji ekran cak aliexpress prodaje ljepse. sjedezi su mi ekstra 😉
 
Na vrh