C3 XTR 1,6 HDI 2005

saba

New member
Evo i da vidite kako stoje nove ratkapice

Dnevna varijanta


I nakon pranja


I ukoliko treba nekome, prodajem 4 komada original 15" citroen ratkapi, jedna nešto malo šteka i otpadala mi je možda bi neko i znao popraviti.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Oooooo čoveče, pa sve nas šišaš :D
Pa ti imaš novo auto.. :D
Ja na 205tkm i najbolje se razradio..
Na motoru i getribi još ništa dirano osim promijene grijača, i ulja u mijenjaču.. :cool:
To su najgori km koje sad imaš, između 100tkm i 150tkm.. pripremi pare.. :D
 

saba

New member
Nije me dugo bilo na forumu, i danas tek vidim da sam propustio susrete :/ no više sreće drugi puta....


a evo i male skice što planiram napraviti ovih dana

 

saba

New member
čisto mali update, pošto dugo nisam pisao.

Odradio veliki servis to sam nešto iskompenzirao i koštao me 2000kn
mjesec dana nakon toga skužio da mi je neki nosač auspuha protrunuo tako da smo to lijepo povarili i sad napokon auto prede i nema brujanja na 2000 obrtaja :)
 

saba

New member
ma na žalost ju još nisam stavio, radim u firmi gdje radimo takve naljepnice ali nikako da se pokrenem po tom pitanju, a sad i treba sačekat toplije dane jer nije baš pametno lijepiti po zimi.
 

saba

New member
Mali update

U četvrtak bio do grada šoping, ovo ono, parkirao pred zgradom da sve istovarim, i hoću preparkirati na parking kad ono klik, klik, auto ne pali... Zovi majstora on ga pokupio u petak ujutro...

Na kraju dijagnostika: crklo nešto na BSI-ju popravak + šlep 700kn i sad opet pali ko upaljač :)
 

saba

New member
dakle saga sa ne paljenjem se nastavlja.
Citrač radio par dana ok i od jednom opet ista priča klik klik, i ne pali....
Odfurao ga majstoru, kaže on samo je do osigurača bilo, prije cca sat vremena ga pokupio, i otišao do mc drive-a pojeo nešto, sjedam u auto opet ne pali.... Uspijem ga upaliti iz 3. pokušaja, zovem ovog kaže on ajd još sutra vozi pa mi ga dofuraj, ja parkirao pred kućom i sada opet ni glasa od auta, provjerio osigurač, osigurač čitav. Ali sad za promjenu se čuje alanser ali ne vergla ništa... I naravno moj super majstor se ne javlja na mob...
 

saba

New member
a j.... ga sad sam krenuo kod njega i kad sam mu već platio popravak, neka ga onda popravi....

@ivan dali stvarno misliš da je do BSI-ja ili ?

meni to sve nekako smrdi ....
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koliko ti je star akumulator?
Od njega počinju često problemi, Citrać ne voli nestabilnu struju... ako to ne popravi problem, onda pregled svega oko njega, kabeli, regler, alternator.
BSIu ne pašu ti problemi, ali ako je nešto od gore navedenog uzrok i riješi se, moguće da se i BSI vrati u normalu.
 

saba

New member
na kraju ispalo da je automat alnasera bio problem, i navodno je automat napravio sranje prvo na bsi-ju i onda kasnije izbijanje osigurača.

Sad je to sređeno pa ćemo viditi kako i šta dalje.
 

Zix

Active member
To je ipak to, nov automat 25€, ja sam uradio i reparaciju anlasera,bixne i ostalo zajedno sa rukama i automatom 50€ total...
 

saba

New member
mene na kraju sa jednim šlepanjem i servisom prvo bsi-ja pa onda automata ispalo 1050kn.

J... ga da sam znao odma da je do struje bi furao auto električaru
 
Na vrh