C3 VTS

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Počelo šuškanje bez službenih potvrda za sada. Ili 1.2 thp (130-150ks) ili 1.6thp sa cca 150ks + BVM6.
Znači između ovih prdaca Twingo RS, VW UP GTI i ovih ''velikih'' malih auti sa 200injak ks.
Malo sređen ovjes, sportski sicevi i slični detalji, Swift Sport mi pada napamet kao konkurencija...

Evo par rendera, čisto za maštu razigrati




 
Posljednje uređivanje:

Franzg

New member
ufff ovo bi bilo brutalno :D:twisted: samo da auspuhe slože kak spada ;)

Evo još par rendera:




Ovdje su stavili auspuh u sredini to mi fora izgleda
Crni mi izgleda odlično :D



I ova konfiguraija u stilu wrc bolida:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Baš sam i mislio da će se tebi svidit, još par naljepnica u svom stilu pukneš gore i spreman je za nove reportaže :D
 

Cutac

Prèkaroš
Bijele OZ Superturismo WRC, neko decentno, a opet ozbiljno krilo na krovu, da nema ovog dijela na kojem stoji tablica, veći blatobrani/širi "track", iza dva topa kroz branik kao na DS4 racing i da sjedi na podu.

A ispod toga ručni "gated" 6-brzinski mjenjač, ~1.8 motor sa velikim turbom i pogon na zadnje kotače sa 50/50 opcijom.
I opcija autspuh bez "mufflera", samo da ima katalizator i srednji lonac/rezonator.


To bi bilo zabavno :)
 

Phantom

Drajver
Crni mi izgleda odlično
Slika je zbog lakšeg pregleda umanjena. Klikni OVDJE za pregled slike u izvornoj rezoluciji od 1280x848 pixela.
meni isto, možda da je krov neka druga boja, jel bijela mi je ono bolnička uvijek bila ...
 

Franzg

New member
još par naljepnica u svom stilu pukneš gore i spreman je za nove reportaže
Uff to bi idealno bilo :D:D

I opcija autspuh bez "mufflera", samo da ima katalizator i srednji lonac/rezonator.
potpisujem :grin:

meni isto, možda da je krov neka druga boja, jel bijela mi je ono bolnička uvijek bila ..
slažem se, ni ja nisam fan bijele, ja bi i krov u crnu pa kad dosadi to u neku crvenu foliju krov i retrovizore
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Mislim da ih je Oplo zeznuo sa previsokim prosjekom co2. Sad ga moraju negdje spuštat, pa je ovo donekle razumljivo... no svakako šteta.
Da bar 1.2 sa 130ks ponude, i to bi bilo donekle dovoljno :grin:
 

Lix

Active member
generalno mi psa nema neku ozbilju viziju novih sportaka, pogotovo ne citroen, trebali bi razvit 2.0 t ili barem 1.8 t (ako je to sad vec trendi :p ) sa ovim 1.6 su došli do limita i praktički usavršili, ako se to tako može reć, ono sa čim su počeli, njega treba nastavit pikat u manje autiće tipa 208 ili neznam 209 (??) i novi c3, vratit naravno VTS kao ime, i složit pošteni c4 i 308 sa 2.0 (1.8) turbo motorima pa čak i sa pogonom na 4 kotača, bilo bi zanimljivo a i konkurenciju bi prodrmali, jer na ovaj način osim 208 niti jedan drugi model nije konkurentan a kamoli superioran nad drugima :whistling:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nije stvar vizije nego - Regulation (EC) 443/2009... hebu ih sa co2 prosjekom, da ih Oplo nije zeznuo, vjerovatno bi bilo jačih motora u Citroenima.
 

Lix

Active member
nakrcaju mu aditive egr i šta ja znam kakve ekološke ****arije i kasnije kroz citroen sport prodaju gr. N kiteve koji ce poskidat sve te regulative uz "factory" mapu koju flešaš doma preko obda i zdravo drugari, da vidiš kako bi tih kantica bilo po cesti, ko saxica i stoša nekad, a zarada kroz jedno i kroz drugo raste, sve se može samo je pitanje dali firma ima sluha i dali želi opće išta postić, jer po meni ne želi nego se vuku samo da rade, pogledaj nekadašnju žabu, pa kasnije generacije bx cx i ostalo, auti su bili inovacija do inovacije, a sada drek, dizajnom su super i stalno nesto čačkaju, ali badava pleh bez kvalitetnog pogona i motorizacije.. :whistling:
 
Na vrh