C3 Pluriel tuning

Matija

New member
Meni ovaj auto zbog tih zaobljenih linija uopće nije za takav styling. :thinking: Za neki hippy styling sa nekim veselim i ludim bojama, naljepnicama itd, da. :grin:
 

DaDo

New member
Pa zapravo, ako pogledas malo bolje slike vidit ces da su ta dva ista samo sto su druge boje i s drugacijim felgama :D

+ na plavome su ostavili lukove koji se skidaju u 2minute, al je ostalo sve isto.
 

deda

New member
Nema,tko to kupuje,auto je totalno bez veze i nepraktićan za popizdit,troši ko tenk,niš nejde,krov je konstrukcikcijski kao ideja beskoristan,a pušta vodu na sve strane.Karoserija se uvija ko glista kod opterećenja na torziju.Fala bogu da su ga prestali delat da se ne sramote više.
 

DaDo

New member
Nema,tko to kupuje,auto je totalno bez veze i nepraktićan za popizdit,troši ko tenk,niš nejde,krov je konstrukcikcijski kao ideja beskoristan,a pušta vodu na sve strane.Karoserija se uvija ko glista kod opterećenja na torziju.Fala bogu da su ga prestali delat da se ne sramote više.
Previse negativnosti u jednom dahu :angel:

Auto trosi u prosjeku 6.1 - 6,5l benzina ( verzija 110KS ) normalne voznje naravno, a sto se tice ubrzanja 12s do 100km/h i nije zanemarivo ukoliko se uzme u obzir lakoca upravljanja sa sensodrive mjenjacem.

Ja osobno nemam problema s krovom no naravno cuo sam da su ih neki imali ili ih jos imaju - no to je za ocekivat od cabrioleta? (naravno da nije, al treba uzeti u obzir da to nije cvrsti krov i kad kupujes bilo kojeg cabria kupujes macka u vreci jer kad tad ce pustit malo vode. Nije pitanje hoce li, nego kad)

Karoserija se uvija kod opterecenja, slazem se. No pluriel svakako nije predviden kao sportski auto i ta uvijanja prilikom ulaska u zavoj sa 100-120 km/h nisu predvidena za ovu vrstu auta.

Sto se krovnih nosaca... to je jedini promasaj i tu se u potpunosti slazem. No sto je tu je.

Sto se tice prakticnosti:
taj auto je transformer. promašaj je jedino ako se ne koristi za ono što je napravljen - za transformaciju.
 

kurbla

New member
Moj je 1.4 motor i prosječna potrošnja je između 7-8 litara. Godište je 2003. i imao sam problema sa krovom koji je zamjenjen novim modelom krova i to je napravljeno pod garancijom i poslije nisam imao nikakvih problema ni sa autom ni krovom.
 
Na vrh