C3 Picasso by zokiop

zokiop

New member
Eto kao što naslov kaže riječ je o najsavršenijem prometalu od kad je neko čudnovato biće što se čovjekom naziva, izmislilo točak. ;)
Kupio novog u 3.mjesecu 2010 godine.
Pozicija za upravljačem oduševljava, oprema i općenito unutrašnjost bez zamjerke.
Ocjena za vozne osobine i ponašanje na cesti je za tu klasu automobila, nešto iznad ljestvice kojom se ocjenjuje dotična klasa. Dakle uvelike iznad mojih očekivanja.
Početni skepticizam glede potrošnje goriva je sa svakim kilometrom sve više nestajao. Počeli smo sa prosjekom od 5,8 - 5,9 l/100 km.
Sad sa nekih cca 50000 km, prosjek mi ne prelazi 4,8 - 4,9.
Nemojte misliti da se po cesti vučem ko stara gluha poluslijepa baba sa slomljenim kukom. Vozim se prosječno, čak mi je većina ostalih sudionika u prometu prespora. Jednostavno sam se naučio voziti štedljivo (inače profi vozač već 20 godina).

Ako budete dobri, a ja slučajno budem dobre volje, možda....ali samo možda vam stavim i koju slikicu da se i vi možete diviti tom savršenstvu na 4 kotača.
Toliko za sad od mene.
Pozdrav :stovanje:
 

zokiop

New member
195/55/16...i to svi kotači isti :)
5 brzina za naprijed
1 brzina za unazad
1 volan na lijevoj strani vozila kao i tri papučice na podu.
još nešto?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ako budete dobri, a ja slučajno budem dobre volje, možda....ali samo možda vam stavim i koju slikicu da se i vi možete diviti tom savršenstvu na 4 kotača.
Do tada, ja ti uopće ne vjerujem da imaš piksaća :p

195/55/16...i to svi kotači isti :)
5 brzina za naprijed
1 brzina za unazad
1 volan na lijevoj strani vozila kao i tri papučice na podu.
još nešto?
Šaljivđija,a ? :D

Pretpostavljam da imaš i dva sica napred..unutarnji retrovizor..vrata na gepeku..itd LOLLOL
 

ante66

Active member
Dobro kaze Mirda , bez fotki nista.A imas li pokazivac da ubacis u vecu brzinu , hm , nemas :weeabooface:
 

ante66

Active member
kakav j... pokazivač
Pise broj brzine u kojoj trebas prebacit radi stedne voznja , meni dali to a nemam poklopce kad oborim sjedista ( za popunir t rupu izmedju prtljaznika i sjedista ).Mirda to ima.
 
Na vrh