C3 Picasso by remington

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
jutros ovaj divljački vjetar mi je dignuo par crijepova, i kamo jedan padne, naravno na vjetrobran, razbije ga i pun auto stakla.
Uf, žao mi je. :( Ali, znaš kako kažu, moglo je biti i gore.

Slike iz Zadra:



 

remington

Member
Evo,rijeseno, u 4 dana nova sajba i sva papirologija,kasko, leasing.
Moram pohvaliti servis u Kovinskoj, sve obavljeno vrhunski,auto ociscen,
sve bez kune. Auto je opet u top formi. :cool:
 

remington

Member
Pozdrav svima, prebacio sam neki dan na zimske gume, GY UG 7+, opet je mekši osjećaj zbog dimenzija 195/65/15, ljetne gume original Michelin Energy Saver 195/55/16 su ponosno prešle oko 67.000 km bez ikakvog problema, za pohvalu, skinuo sam ih sa felgi, odnio na reciklažu, a felge temeljito oprao.
Eto, vi sa malom kilometražom možete očekivati uz normalno održavanje toliku kilometražu. Ovih dana okrećem prezadovoljnih 90.000 km. :D
Primam prijedloge za nove ljetne gume, možda mala korekcija ovih /55 ?
 

remington

Member
100.000 km :D Točno 4 godine, obavljen redovni servis, kupljene nove gume Sava Intensa 195/55/16 , obavljen tehnički pregled i registracija, kažu da je auto kao nov, :whistling:. Prezadovoljan autom otišao u Istru na 80-tak dana :cool:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
100.000 km :D Točno 4 godine, obavljen redovni servis, kupljene nove gume Sava Intensa 195/55/16 , obavljen tehnički pregled i registracija, kažu da je auto kao nov, :whistling:. Prezadovoljan autom otišao u Istru na 80-tak dana :cool:
Normalno da si prezadovoljan kad voziš pravi afto :p:D
 

remington

Member
120.000 km :D 5 godina, u zadnjih godinu dana 2 normalna servisa (ulje, svi filteri) prednji diskovi i ploćice, repariranje letve volana. Auto opet k'o curica :wub:, slijedi tehnički i registracija, idemo dalje....Da me još neka :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:a nije u Puli na parkingu potegnula čavlom po skoro cijeloj lijevoj strani...:twisted:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
remington je rekao:
120.000 km

Dobro ti to teraš :stovanje::stovanje:

A ovo s čavlom, nikad nisam i neću shvatit mentalni sklop takvih idiota :doh::gaah:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Da me još neka a nije u Puli na parkingu potegnula čavlom po skoro cijeloj lijevoj
Drago mi je da te auto služi i da si zadovoljan sa njim.
Ovo za ekser po dužini auta mi je jako poznato jer su i nama isto tako na bivšem autu povukli ključ ili tako neš preko dvoje vrata, također isto u Puli:mad:
Jer tamo ima puno besposličara kojima je cjeli svjet kriv za njihv ego, koji ispucavaju tako da drugima nanose štetu.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Pripadnici jedna nacionalne manjine, skloni je3bivjetarenju i prosjačenju, znaju često doći do tebe kad izlaziš iz auta. Traže te nešto kuna. Odbiješ li ih, po povratku imaš što vidjeti.
Ja i par ljudi koje znam su imali takvo iskustvo. Ne možeš dokazati, pa se možeš slikati.
 

remington

Member
Na žalost, ugurao nešto onog flomastera koji kao krpa tragove, učinak polovičan, šara preduboka, šteta. Jedino lakiranje rješava stvar, ali pošto je već 120.000 km za vratom, pričekati još malo pa polakirati još koji dio stradao normalnom upotrebom, ili ? Primam prijedloge... Ostalo sve 5. Vozio sam puno auta, pod riti imam preko milju km, nikad vozio bolji, ne mislim sad po ono ubrzanjima, krajnjoj brzini, veličini, vozio sam i veće i brže, ali nikad se nisam bolje osjećao za volanom, žena također :grin:. Jedino što sam primjetio da me puno vozača ima potrebu prestići, pa se poslije nađemo na idućem semaforu...:confused:
 

remington

Member
131.000 km, nove zimske gume, GY UG9 , standardno na čeličnim felgama 15", zadnji servis u 6. mjesecu, prekontroliran za zimu, toči, pali, vozi. Počeo je malo cviliti po neravninama, amortizeri ili štogod, zna netko ? Na koliko bi se km trebali mijenjati, ima li pravilo ili individualno ? Na proljeće opet servis pa ćemo provjeriti...prezadovoljan i dalje...:D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Cvilit... teško je te zvukove tekstualno prenest. Meni su najbliže cviljenju bile kape amortizera. A ako se to mijenja, obavezno u paru, pametno je usput i amortizere riješit.

Al neće škodit da mehaničar procjenu da :D
 

remington

Member
Pozdrav ekipi, imam molbu, krajem 6. mjeseca idem na duži put, trebao bih posuditi/unajmiti krovnu kutiju s poprečnim nosačima na cca tjedan dana, ima netko ? :whistling:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
posuditi/unajmiti krovnu kutiju s poprečnim nosačima
Imam ti ja poprečne nosače..posudim ti ih na kolko god trebaš ( tak i tak stoje doma bezveze ) :whistling:

Kutiju nemam...možda se javi neko drugi ili unajmiš kak ti je Ivan savjetoval :cool:
 
Na vrh