C3 Picasso 1.6 HDI confort by mirda69

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Auuuuu...pa ovde se uvatla paučina samo takva :whistling:

Da ne veli Zlatko da samo on i libro imaju ispravne kitrojene :p
Odradilo se godišnje "dranje" od mile nam državne administracije u vidu osiguranja; tehničkog i ostalih điđa-miđa...lakši za 2400 krznenih živina :gaah:

Na minibusu i dalje sve radi ki da ga je švabo radija ( išel sam baš proverit koja je značka na haubi da budem siguran kaj vozim :rofl: )...nikakvih kvarova; fantomskih poruka na displeju :D

Nima se ništa za pisat :angel: ( puj puj puj...da ga ne ureknem :vidiga: )

do slušanja :cool:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Hahaha daj daj, pa to je jučer iz tvornice izašlo :D nece bit problema još barem toliko hehe
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Iz tvojih usta u Božje uši :whistling:

A gle, kad sam ga kupil, radil sam dnevno samo s posla i na posel 100 km..znači, mj cca 2500 km....e, al onda se situacija ubrzo promjenila ( našel se drugi posel ) i dnevno se radilo 18 km :whistling:

Neka meni njega s tom kilometražom..taman se razradil :D
Jedino kad ga bum jednog dana išel prodavat, niko mi nebu veroval za kilometražu da je stvarna :hmmm:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Jedino kad ga bum jednog dana išel prodavat, niko mi nebu veroval za kilometražu da je stvarna
ma ne brini budu ti vjerovali jer prije prodaje budeš nekom platil da ti brojčanik zvrti unaprijed za jedno100tkm:D

Èek 48tkmLOL bolje nemoj to niti objavljivati, zamoliti ćemo admina da ti pobriše tu informaciju ako ne zbog tebe onda zbog mogućih kupaca u budućnosti:D
 

ante66

Active member
Izmjena filtera zraka..
Ako ti je ovako, onda si stvarno naj...


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=v64tc2Y5iec[/ame]


Kod mog je to bez frke


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=IAaJsBti5Ck[/ame]
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Evo da napišem koju i u svoju butigu :D

Krepala mi pozicija nakon 7g pa sam odlučil ove upiknut nutra ( 40 kn-Molydon ) :



Rezultat:

- stara "vulgaris" žarulja



-Philips WhiteVision




Ja prezadovoljan :D

I kad su se već pare trošile, uzel i nove brisače ( 140 kn AutoKrešo- trenutna akcija do kraja mjeseca -30% na sve auto dijelove ) :whistling:

 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Auuuu, kolko se ovde već nije pisaloooo..:oops:

Novi modni dodatak...:whistling:








I da, zaboravih na informaciju da od prošlog ljeta nema više promjena guma i felga ljeto-zima, jerbo su gore Michelin CrossClimate plus.....dopiždilo mi više to mjenjanje :D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Ma razlika je ogromna...sad konačno mogu imat otvorene prozore a da me ne ubije propuh i da nemoram panično zatvarat čim počne i najmanja kišica :euforija:
 
Na vrh