C3 Picasso 1.6 HDI confort by mirda69

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Uuuuu, uvatila mi se paučina u temi :D:D

Odrađen redovni servis :whistling:
Ulje, filter ulja, filter klime, filter zraka + ruke = 600 kn :cool:

E,da..

Produžena rega i osiguranje :doh:

Obavezno AO - 1500 kn ( jeftinije u odnosu na prošlu godinu 200 kn :) )
Ful kasko - 2200 kn ( poskupilo u odnosu na prošlu godinu 400 kn :( )
Usluge STP-a - 900 kn

Suma sumarum, lakši za 5200 kn :gaah:
 

ante66

Active member
Suma sumarum, lakši za 5200 kn

ja prosli tjedan,osim bez kaska.Ali nije to sve , vidio da mi istekla vozacka.pregled okulista , potvrda ljecnika da sam normalan (80kn :twisted: ), nema produzenja vec nova dozvola,e sad jos ako nemam novije fotke bum pop...il
 

Krky

Lakerski profesionalac
Oooooo!! Daj neke fotkice :D
ja skidam zimure i stavljam ljetne a vi obrnuto :D
da nije to nešto možda u redu sa vama:confused: :hmmm:LOLLOL
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Da malo skinem paučinu s teme i nekaj napišem , a da to nije promjena guma :whistling::D

Evo da se pohvalim da mi je jučer klima otkazala poslušnost...krenem s posla, sednem v jurilicu i da bum upalil klimu, kad ono nula...njente..mrtvo :shock:

Odem danas u klima-servis, spoje ga i vele: je, gospon, pa normalno da neće..fali vam pljina nutri :p
Nadotočiše to, i opet sve dela kak spada :euforija:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Odem danas u klima-servis
Greška u koracima. :) Ako (ikad) drugi put rikne, prvo dođi na forum, napiši pet-šest postova sadržaja: "smeće francusko", "poluproizvod", "najrađe bih ga zapaliJo", :D e, i onda tek u servis. U servisu se posvađaš. Prijetiš inspekcijom, Potrošačkim kodom, Provjerenim. Opet dođes na forum, najmanje dva posta: u stilu "prevaranti", "lopovi", "pojma nemaju", "ženili me"... :D Ako ti netko kontrira, izvrijeđaj ga. :)

A ne ovako: prdnulo > servis > riješeno i onda se doći hvaliti da je sve OK. :D ccccc!
 
Na vrh